MSI Z170A TOMAHAWK AC - ile portów M.2 posiada?

Mam pytanie odnośnie płyty: MSI Z170A TOMAHAWK AC, a mianowicie czy posiada wolny port M.2 pod dysk SSD? Z tego co widzę to posiada,ale płyta również oferuje kartę WIFI\Bluetooth pod port M.2 Key E i pytanie czy korzystając z karty pod łączność bezprzewodową będę mógł również korzystać z SSD pod M.2 czy jest to rozwiązanie albo to -albo to?

m2.thumb.jpg.63809d866f6c2b1c1e5f38ddc66MSI-Z170A-TOMAHAWK-REVIEW-15.thumb.jpg.9

w specyfikacji na stronie MSI jest napisane

W takim razie tuż to elegancka płyta, ma WLAN, a w dodatku 3 porty PCI-E x1 i 2xPCI. Żadna inna nie ma tylu portów.

Zastanawiam się pomiędzy nią ,a MS Z170A Gaming M3, ale w takim razie ta jest lepsza? Czy może o czymś nie wiem.

jak ci zalezy na slotach M.2 to MS Z170A Gaming M3 ma tylko jeden

Zależy ma na slotach PCI,PCI-E x1. W przyszłości chce rozbudować komputer o nową kartę dźwiękową, telewizyjną,WLAN itp, więc im więcej portów tym lepiej. Zależy mi, aby było choć jedno M.2. TOMAHAWK jest lepsza, bo ma już WLAN wbudowaną, więc nie zajmuję dodatkowo portu PCI. Czym różnią się jeszcze te płyty? Mówię o MS Z170A Gaming M3 vs. MSI Z170A TOMAHAWK AC.