Msliwa na ołatarze, czyli podziękowania za demonstracje :)

msliwa (tu zacytuje kogoś z komentarzy):

nie pozostaje mi nic innego jak podpisać się pod tym ręcami i nogami.

pierwsza demonstracja o Linuksie - udana. środowiska zostały przedstawione zbyt ogólnikowo (wydaje mi się, że jednak można by je przedstawić bardziej dokładnie), aczkolwiek nie to jest najważniejsze.

ważne jest to, że został zrobiony krok w celu powstania działu Linuks. to zapewne musi potrwać, ale wszyscy wierzymy, że stanie się to szybciej, niż później.

pozdrawiam i dzięki!

:slight_smile:

Wyraziłem już swoją opinię w komentarzach, ale co tam… ;]

Świetna prezentacja, aż się chce na linuksa przechodzić - co mam zamiar w najbliższym czasie zrobić. Widoczny(chyba 8) ) krok do oczekiwanego działu Linux.

Tak trzymać, no i czekamy… :wink:

Serdecznie pozdrawiam :lol:

szkoda tylko ze mi w prezentacji dzwiek nie dziala :confused: w video google jest to samo :(:frowning: ale dlugo czekalem na 1 demonstacje o linuxie :slight_smile:

Prezentacja jest świetna, tylko dźwięk wyglądał troszkę “sztywnie”, chyba trema ;).

Ja sam chciałbym przenieść na Ubuntu z KDE, lecz jedyne co mnie trzyma przy Windows’ie to rodzina :roll:

IMHO o wiele lepszy, z lepszą dykcją i bardziej czytelny dla od odbiorcy od prezentacji Wojtka “Docenta”.

Nie mam nic do poziomu merytorycznego, bo w obydwu przypadkach jest on tak samo wysoki.

Ja tam dzisiaj przez 2 godziny słuchałem wykładu Wojtka i zdecydowanie bardziej wolę jego głos…

P.S. Wojtek mnie tępi za to, że lubię jego głos :wink: