MSOCache Microsoft Office 2007 Pl

Siema! Mam Problem usunąłem MSO Cache i jakieś inne pliki poinstalacyjne z Offica 2007. I przestały mi działać skróty wszystkie tylko moge otworzyć przez główny katalog. Chciałem załączyć instalacje ale wywala mnie z niej daje na 1 okienku dalej i koniec. Próbowałem poprzez wejście na cd to wtedy wyskakuje okienko żebym podał miejsce gdzie jest plik .msi. Posiadam windows vista x64. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Niepotrzebnie usunąłeś ten folder.

viewtopic.php?p=851367

viewtopic.php?t=199517

Zawsze go usuwam i wszystko działa.

no niestety już usunąłem więc co zrobić? bo nie moge włączyć wogóle instalacji offica a tak bym dał napraw i byłoby ok pewnie?

Najrozsądniejsze wyjście to włożyć płytę do napędu i kiedy kreator poprosi, wskazać plik instalacyjny MSI.

a gdzie znajduje sie ten plik msi skoro go nie ma na dysku?

Powinien znajdować się na płycie instalacyjnej.

W ostateczności zainstaluj ponownie cały pakiet Office.

no właśnie nie da sie zainstalować bo gdy daje dalej na tym 1 oknie ginie ono (jak chce odinstalować w dodaj\usun to też nic sie nie idzieje)

Na problemy z instalacją użyj -> Windows Installer CleanUp

http://support.microsoft.com/kb/290301/pl

dobra dzięki zadziałało już:)

Ja co prawda mam xp, ale w tym temacie: jeśli znalazłam na osobnym dysku MSOCache Office’a 2003, a mam już 2007, to mogę wywalić ten stary folder? Podejrzewam że zapodział się poprzedniemu właścicielowi komputera…

No jak dla mnie oczywistym jest, że jeśli posiadasz Office’a 2007, to wywalasz resztki po Office 2003 :slight_smile:

Dla kobiety niewiele wspólnego mającej z komputerem nic co się z nim wiążę nie jest oczywiste :wink: