MSRedist

Czy wiecie co to jest za nazwa, od czego ona pochodzi :?: Mam to juz od dluzszego czasu w Dodaj Usun Programy i nawet zaden program do czyszczenia rejestru tego niewywala. Szukalem w necie tej nazwy ale jakos nic na ten temat sensownego nie moglem znalezc

A masz EasyCleaner. U mnie to jest związane z tym programem.

MSRedist jest składnikiem Nortona Anty-Virusa (NAV), więc nie radzę go wyrzucać.

PS Szukaj na świecie nie tylko w polskim necie.

Zadnego Nortonka nie mam, ale za to mam, a raczej mialem EasyCleaner, poniewaz chcialem zobaczyc czy to naprawde jest od tego programu i niestety chyba nie, bo go odinstalowalem, wyczyscilem rejestr a wpis w Dodaj Usun Programy pozostal :!: :frowning:

Wpisz w start>wyszukaj>msredist

mnie własnie tam znalazł easycleaner

No niestety ale nic mi nie wyszukal bo program odinstalowalem a wpis nadal zostal :!:

A gdy wpisze w JV16 PowerTools ta nazwe zeby wyszukal w rejestrze to pojawia mi sie 7 wpisow i dziwnie one wygladaja wiec ich nie kasuje

Z listy Dodaj-Usuń, wpis zlikwidujesz kasując go poprzez rejestr w tej ścieżce:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\

Damian, nie skasuje tego poniewaz po wyswietleniu zakladki Uninstal pojawily mi sie wpisy z moimi wszystkimi programami :!:

No i właśnie w tych wpisach szukasz MSRedist i go kasujesz.

Nieastety ale tam nie ma tego wpisu :!:

Po wpisaniu w JV16 PowerTools msredist wyskakuja takie wpisy- tylko nie wiem czy to o te msredist chodzi :!: :!:

schowek011fx.th.jpg