Mts2, mts3 itd na inny format np. avi

Mam pliki w formacie mts, mts1, mts2, itd. Mam Freemake Video Converter i nim mogę tylko zmienić mts, a już mts1, mts2, itd nie :frowning:

Znalazłam kilka konwerterów ale w każdym mogę przerobić film ale tylko 5 minut, a mi chodzi o 15 minut i w miarę dobry. 

Niestety nie wiem jak to zrobić. 

 

Chodzi mi o powycinanie niektórych części w tym filmie ale nie mam czym tego zrobić, bo żaden program nie “przyjmuje” pliku w formacie mts, mts1, mts2, itd…

Pomocy

Hej,

 

A może wystarczy zmienić rozszerzenie z mts1 na mts? I analogicznie z pozostałymi plikami, a później tylko wrzucić do Freemake Video Converter?

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Spróbuj z Avidemux ale daj sobie spokój z formatem AVI (R.I.P.) - lepszy jest kontener mp4 lub mkv użyty z kodekiem H.264. Przy konwersji na te formaty Avidemux potrafi wykorzystać kartę graficzną w sposób sprzętowy co znacznie przyspieszy całą operację.

A jak to zrobić? 

Jak zmienić właśnie to rozszerzenie?

 

Zrobiłam tak, przekonwerterowałam tym moim programem ale wtedy nie czyta tego Movie Maker :frowning:

Hej,

 

A to udało Ci się już zmienić rozszerzenie? Czy nadal nie wiesz, jak to zrobić?

 

A do jakiego formatu wykonałeś konwersję? Jeśli chcesz używać materiału do obróbki w Movie Maker’ze, to najlepiej wybrać format WMV.

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Avi, z mts tak robię i działa a z tym niestety nie :( 

Zmieniłam rozszerzenie z mts1 na mts, znalazłam jak to się robi i zdobiłam. Konwerter “przyjął” ten format i przerobił mi na avi tak jak zawsze robię ale niestety Movie Maker tego nie przyjął niestety a zawsze avi przyjmuje.

 

Hej,

 

Dlatego lepiej przerobić nie na avi, a na wmv. Zresztą w avi mogą kryć się różne pliki multimediów zależnie od tego, jakim kodekiem materiał został przerobiony.

 

Pozdrawiam,
DImatheus

Tylko, że wtedy ten obraz jest kiepskiej jakości. Mi się nie podoba :frowning:

 

Hej,

 

Spróbuj wobec tego zmienić jakość materiału transkodowanego do WMV materiału na jak najwyższą. To samo zrób w przypadku projektu eksportowanego już w samym Windows Movie Maker.\

 

Pozdrawiam,
Dimatheus