Mtv

Witam! mój pierwszy post więc bądźcie wyrozumiali i odrazu przepraszam za błędy ort. Mam taki problem chcę kupić odtwarzacz mp4 z tej aukcji http://allegro.pl/item167564171_nowosc_ … eria_.html

tylko nie wiem czy jest on dobry. I najważniejsze co to za format MTV czy dobra będzie jakość obrazu na mp4 czy dźwięk jest dobrej jakości. I ogólnie chciałbym usłyszeć o tym formacie…

EDIT

Napisaliście żebym nie kupował możecie powiedzieć dlaczego co jet z nim nie tak. To miał być prezent na dzień kobiet dla mamy… Co byście doradzili kupić tak do 250 zł??

wrobel2142 nie kupuj tego badziewia :twisted:

:rotfl2:

mój bo moje :wink:

Znajomy to ma (czyt. miał) :slight_smile: odradzam kupna :slight_smile:

wrobel2142 szjas niesamowity -> łatwo się psuje (kolega podłączył do łądowania i sie popsuło. :haha:

xD

Padłem pod stół jak to przeczytałem :rotfl:

Kupuj z takich lepszych firma jak creative,sony,manta, a nie jakieś no-name bo to niewarte[jeśli chodzi o i-pody i mp4 bo zwykłe mp3 opłaca się]

Mój tata często jeździ do Chin i mi wiele żeczy kupuje. Np. komórkę no-name (ale superowa :smiley: naprawde), dysk twardy (też bez zarzutu działa i też no-name), karte pamieci SD 1GB tez no-name (działa bez zarzutu) i mp4 ale już nie no-name tylko jakiejś firmy o nazwie APOD. I też działa beż zarzutu.

chyba podróba iPoda, dobrze, że tego nie nazwali “Ajpot”. Z chińskich rzeczy lubię tylko zupki, ale niestety praktycznie wszystko co nas otacza jest made in china.

Jak to opisali

Lepiej dozbieraj i kup porządny odtwarzacz MP3 z iRivera (np. model T10)

Wydawało mi się że firma to mpower … Czy taki pm3 `byłby dobrym sprzentem dla mojej mamy. Nie ma zbyt durzych wymagań dla jakości dzwięku tylko czy to naprawde tak się rozlatuje, bo niewierze że od ładowania…

niby taki ■■■■ a popatrzcie jaką ma baterię! toż to żywcem z noki! !!

ale zostawmy to, wiadomo cena kusi bo to mp4 i w dodatku 2gb i może nawet będzie działać :smiley: ale jeśli chodzi o sprzęt elektroniczny to polecam jakiś market w zasięgu ręki bo na allegro to po kupnie i wystawieniu komentarza to cię zapominają! a to mi się wydaje że jest kopia jakiegoś znanego modelu tylko że nie mogę sobie teraz przypomnieć jakiego :?

kupowanie w allegro takiej rzeczy jest na własne ryzyko…rozważ…

a jeszcze jedno kumpel niedawno chciał kupić mp4 a na allegro był taki fajny model pentagram, pracowałem wcześniej w media markcie i do złudzenia przypominał jakiś polski ■■■■ tylko z naklejką pentagram :slight_smile:

właściciel sie upierał że przywiózł 20szt z ameryki i je teraz oprzedaje.

a jak zaczołem wypytywać dokładnie o nazwe modelu i inne szczegóły słychać było że sie plątał w zeznaniach! :smiley: także uważajta co kupujeta na allegro dalej już sie nie będę rozpisywał bo chyba każdy wie o co chodzi

pozdrawiam

Ok, sorki, że się podpinam, ale tylko jedno pytanko:

To pewnie jescze gorsze skoro mówicie, że tamto złe…więc jak? I może wrobel2142 - ci się ten przyda jeśli dobry. Czy dobry?

wrobel2142 proszę poprawić nazwę tematu na konkretną, obrazującą problem, używając opcji Zmień oraz poprawić błędy ortograficzne w wiadomości