MU_Downloader - nieprawidłowa aplikacja systemu Win32

Windows XP 32 bit HE, wersja 2002, service pack 3
Intel® Core™2 CPU 6400 2.13GHz, 2 .00 GB RAM
Karta Grafiki 128MB Ati Radeon X600 SE
Antywirus COMODO

Chciałem sobie przypomniec stare czasy i grę Mu Online
Podczas próby instalowania MU_Downloader dostaję komunikat jak w tytule.

Dzieje się tak niezależnie od tego czy antywirus jest włączony czy nie.

Wymagania gry
Operating System Windows XP
Processor Pentium 4 – 2.0 Ghz or Higher
System Memory 1 GB or higher
Video Card 3D graphics processor
DirectX Version DirectX 9.0c or higher
Hard Disk Space 2GB or Higher

Jeśli ktoś może mi pomóc, to byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam

Zapomniałem się z tego wszystkiego przywitać, ehh.

Witam wszystkich w ten piękny, słoneczny dzień :slight_smile:

Wygląda jak aplikacja pod system 64bit? Sprawdź co powie Ci program https://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb897441.aspx
Wypakuj ją do katalogu gdzie masz swoją grę i w konsoli wpisz sigcheck.exe i nazwę gry czyli coś takiego sigcheck.exe MUEX700PLUS.exe i wklej tutaj wynik. Jeśli nazwa aplikacji się różni to dostosuj do swoich warunków.

Napiszę co zrobiłem, nie znam się na komputerach, więc moge popełniać dziwne błędy :slight_smile:

Rozpakowałem sigcheck do katalogu z grą. Są w nim: Mu.exe i main.exe
W konsoli wszedlem do katalogu z grą i po wpisaniu polecenia sigcheck.exe Mu.exe lub main.exe otrzymuję komunikat:

sigcheck.exe - Nie znaleziono punktu wejscia.
Nie znaleziono punktu wejścia procedury SetFileInformationByHandle w bibliotece KERNEL32.dll

Nie wiem co ty za MU Online pobrałeś, bo Ja z oficjalnej strony pobieram MUEX700PLUS.exe plik o rozmiarze 746MB. Masz tutaj link do mirrora, bo nie mam loginu żeby podać ci inny i sprawdź czy się odpali.

To samo mam raczej - rozmiar 781 927 646, rozmiar na dysku 781 930 496.
Pobrałem, zainstalowało się i tyle. Kiedy w menu klikam na ikonke gry - otwiera się strona internetowa gry w Internet Explorer i koniec.
Kiedy klikne bezpośrednio w Mu.exe albo main.exe - otwiera się okienko startowe z komunikatem, że nie może nawiązać połączenia FTP - Can not connet to FTP.

Nie masz na tym komputerze problemów z internetem lub innych anomalii? Bo może jesteś zawirusowany? Zajrzyj do działu Bezpieczeństwo, przed założeniem tam tematu przeczytaj zasady.

Raczej wszystko w miarę działa. Internet się łączy bez jakiś problemów.
Często zawiesza mi się komputer po wyjęciu pendrajwa - coś z eksploratorem Windows’a się dzieje.

Temat można usunąć. dowiedziałem się, że gra nie uruchamia się już przez przeglądarkę - więc ten MU_Downloader jest zbędny.

Niestety po odpaleniu gry dostaję komunikat: Can not connet to FTP.

Szukałem troche, problem się sporadycznie powtarza, nikt nie umie znaleźć rozwiązania. Sprobuje przeinstalować Windowsa, ale to tez podobno nie działa ^^

Dzięki za zainteresowanie, pozdrawiam