Muj komp się sam wyłancza o rużnej porze np:1h h , 05 min ,p

mój komp się wyłancza i robi to wdziwnych momentach albo hodzi 1h ,lub5min procesor ma temp:58 lub 65 jest to athlon64 2800+ co robić hłodzenie i paste zmieniłem ? hłodzenie jest teraz miedziane z durzo większym wiatrakiem a plyta to msi7030

Pewnie masz coś z chłodzeniem kompa… Pokręcałeś go może??

Co do Twojej ortografi się nie wypowiadam… Nie wiem czy to jest analfabetyzm czy lenistwo. Zmieniałeś chłodzenie. Super. Może powiesz na jakie? Jaką dałeś pastę termoprzewodzącą? Ściągnij je i zamontuj jeszcze raz. Oczywiście najpierw zetrzyj starą pastę i nałóż nową. Potem załóż chłodzenie tak jak masz w instrukcji. Po uruchomieniu komputera zainstaluj program coretemp i orthos, włącz w orthosie Small FFTs test z priorytetem 9 i zostaw tak komputer na godzinę lub dwie. Jeśli nic się nie będzie działo to ok (tzn nie ma błędów itp), możesz zacząć studiować słownik ortograficzny. Jeśli orthos wywali błędy to sprawdź jeszcze czy wszystko jest dobrze podłączone i potem jeszcze raz włącz orthosa. Na bierząco patrz na temperatury w CoreTemp, jak będa wysokie to jeszcze raz sprawdź montaż.

jazon25 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif