Muląca nokia e65

Witam. Mam taki problem. Moja nokia ne65 od jakiegoś czasu zaczęła strasznie mulić. Menu laduje mi się 15 sekund itd. da się z tym coś zrobić? Może format?

co masz w telefonie wgrane jaką masz karte pamięci ile muzyki, obrazów itp???

Ja na początek proponuję usunięcie zbędnych wiadomości sms i e-mail. Wyłączenie niepotrzebnych programów pracujących w tle.

Jeżeli to nie pomoże to tzw. miękki reset pomoże na pewno - taki kodem. Z tym, że to wiąże się ze stratą wszystkich danych, zatem najpierw radze zgrać dane. W nokia PC suit jest takie cos jak kopia zapasowa.

A kod na reset symbiana to:

Hmm… Format na pewno pomoże ale czy jest on potrzebny?

Kolegi nowa 5800 chodziła pięknie… Potem ok. 1000+ smsów dużo muzy i zdjęć na 8GB karcie pamięci

Żeby napisać wiadomość czekał ileś sekund… tak samo z menu xd pokaz slajdów można powiedzieć…

Usunął smsy i jakieś pliki … wszystkie zbędne rzeczy i jest widoczna poprawa:P

W każdym symbianie tak jest jak w windowsie … zapełnisz dysk(szczególnie c) i muli… to samo jest z telefonem: /

Ale w tym rzecz że nie mam zbyt dużej ilości plików na karcie pamięci i w telefonie.

Nie wiem może jakiegoś wirusa ma;p (karta może być zainfekowana) Nie wiem co pisać bo nie mam tel. z symbianem.

Ale jeżeli na prawdę nie masz “zawalonego” fona to może najpierw użyj kodu podanego wyżej do resetu;p

A jak nie pomoże to wgraj na nowo symbiana (nie wiem co się wtedy dzieje z gwarancją/o ile ją masz to może się popytaj czy jej nie stracisz)