Mulący komp i wykrycie Trojana

podobny problem

Start => uruchom => wpisz cmd i kliknij ok => w konsoli, która się otworzy wpisz:

Użyj narzędzia SmitFraudFix (opcja 2). Potem sprawdź co będzie z tego co wskazałem poniżej i usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Pliki i foldery zaznaczone kasujesz ręcznie z dysku natomiast wpisy w HijackThis.

Po wykonaniu pokaż nowy log z hjt, SilentRunners oraz c:\rapport.txt

Czy to Twoje programy ??

jeśli nie, to także usuń.

O4 - HKCU…\Run: [Vidalia] “C:\Program Files\ Vidalia \vidalia.exe”

Wszystko robisz w trybie awaryjnymy z wyłączonym przywracaniem systemu.

Tak :slight_smile:

no i z wyłączonym przywracaniem systemu

chopaki czy cos jeszcze :slight_smile: mam zrobić zrobiłem jak zescie napisali :slight_smile: oto swierzy Lag

[

Użyj narzędzia -> SmitFraudFix (w trybie awaryjnym z opcji 2 )

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners + raport ze SmitFraudFix

http://img241.imageshack.us/img241/9408/beztytuupv3.jpg no bo mi dalej wyskują takie akcje :confused: i Strona www z jakims AntyVirusem ze mam go instalowac :confused:

Zrób to, co Ci napiałem wyżej, a następnie daj nowe logi, o które prosiłem :slight_smile:

Już Robie sorry za tyle pytan poprstu 1 raz zara będę :slight_smile: Zrobiłem już teraz daje Laga

Raport po SmitfraudFix ale tego Silent Runners już robie sorry :slight_smile:

SmitFraudFix v2.132

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom go w trybie awaryjnym.

Po wykonaniu wklej nowy log z Silenta. Tylko tym razem ma być cały, bo teraz jest trochę ucięty.

Już Ok :slight_smile:

BitTorrent masz odinstalowany?

no nie ma go :slight_smile: to dobrze czy co :slight_smile:

Otwórz Notatnik i wklej:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom

EDIT: Folder usuń ręcznie C:\Program Files\ BitTorrent

Gutek2222 w trybie normalnym czy awaryjnym ??

Awaryjnym i usuń folder dopisałem :wink:

i teraz Laga z Silent Runners dać ?

To co napisał Gutek na temat BitTorrenta to zwykła kosmetyka. Jeśli chcesz się upewnić, że już nie masz resztek po nim to wklej nowy log.

Dodatkowo możesz przeczyścić rejestr:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 108#427108

nie no spoko bardzo dziekuje a teraz moje 2 pytanie co mam zrobić bo mam 2 kompy i na 2 kompie siora cos zwaliła i nie mam dostępu do pulpitu czy zrobić przywruc system czy zrobić taką operacje jak pobnie tutaj i wklejać lagi wam i wy jezeli mozecie pomozecie :slight_smile: