Mulący laptop

Witam

Mam problem ze strasznie mulącym laptopem. Laptop to HP Pavilion dv7.

To co moge dodać to że prawdopodobnie były(są) zainstalowane dwa antywiry Kaspersky 2011 i arcavir (wczoraj odinstalowalem kasperskiego ale tak strasznie muli ze nie wiem czy to doszło do skutku te odinstalowywanie)

Pamiec jest zawalona w 40% jest ok 90 procesow,

Zrobiłbym screena z ccleanera i menadzera zadan ale nie idzie

Moze logi z OTL ? poszukałbym instrukcji ale to trwałoby wieki

prosze o pomoc

Najlepiej format a jeśli nie to sprawdź co uruchamia się ze startem sys. i powyłączaj możliwie jak najwięcej. Poza tym jak nie miałeś aktualnych baz antywirów to prawdopodobnie dużo się prześlizgnęło do środka. Zaktualizuj bazy wirusów i zrób dogłębnego skana. Ostatecznie można włączyć defragmentacje i zostawić na noc xD

jaki format??? daj loga

Dodane 16.08.2010 (Pn) 17:36

albo z hjackthis ,zainstaluj odkurzacz - wyczyść rejestr zainstaluj team vierwer naprawię ci on line i napiszemy na forum przebieg działań

format to ostateczność!Do deinstalacji Kaspersky-ego był kiedyś KAVremover,on dokładnie odinstalowywał.ArcaVir potrafi spowolnić komputer,wiem bo w pracy muszę tego używać.Po deinstalacji pobierz jakiś program do optymalizacji,np.:TuneUp(nawet trial)i pozwól mu na wszystko z domyślnymi ustawieniami,powinno coś pomóc.

Optymalizacja:

wszystkim-najistotniejsze-optymalizacja-cyba91-cz1-t390938.html?hilit=optymalizacja#p2514625

tego już od dawna sie nie używa

Odkurzacz to jeden z najlepszych programów

24399018019726069775_thumb.jpg

81882773415122436363_thumb.jpg

co mogę wyłączyc a autostartu ?

58192580653718716057_thumb.jpg

pozniej przeskanuje anti malware

mam utrudniony dostep do neta

podaj te zrzuty w lepszej jakości bo praktycznie nic nie widać a z tego co widać to z autostartu możesz praktycznie wszystko usunąć,masakra co tam się dzieje u Ciebie:P

Dodane 18.08.2010 (Śr) 0:08

modne stwierdzenie- tego się nie używa- ale czasem na szybkiego można zanim podasz konkretny log też dużo wyczytać i z tego

Moje zdanie:Click

A moim zdaniem HP pavulon się najzwyczajniej w świecie przegrzewa. Te typy tak mają.

To swoją drogą…

Takiej listy w autostarcie to jeszcze w życiu nie widziałem :o

zostaw jedynie antywira i bluetootha resztę spokojnie odhacz- masakra co ty tam masz