Mulący się komputer

Prosiłbym o sprawdzenie mojego loga, bo moja “MASHINA” muli się niemiłosiernie. Skanowałem kompa ArcaVirem ale nic nie wykazało. Robiłem defragmentację dysku i DU**. HELP!

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuń te wpisy, pogrubione pliki/folder ręcznie:

Konicznie w awaryjnym??

ta

Skasowałem te wpisy i trochę to nawet pomogło, ale komp nadal się muli (choć już nie, aż tak jak wcześniej). Przez co może się tak mulić i czy to normalne?? Dla przypomnienia mam ArcaVir.

Może na wstępie zapytam kiedy zauważyłeś że komp zaczą ci tak “mulić”?

Może ostatnio instalowałeś dużo programów które działają w tle.Masz 256 Ramu więc twój komp nie powinien mieć włączonych dużo programów w tle.

Przeskanuj cały system skanerem Panda on-line. Też używam ArcaVir i przeskanowałem najpierw ArcaVir i nie wykrył wirusów, a zaraz potem przeskanowałem Pandą i wykrył ich pare.

Złączono Posta : 18.02.2006 (Sob) 22:15

Jeśli chcesz odmulić troche kompa to radze wyłączyć powyższe wpisy. Odpowiadają one za uruchamianie w czasie startu systemu programów Winamp oraz QuickTime.

Podejżewam że te wpisy odpowaidają za programy do drukowania oraz obsługiwania aparatu cyfrowego. Jeżeli tak często nie używaż drukarki oraz aparatu to myśle że powinieneś odznaczyć te wpisy.

Tak w sumie to mulił mi się po zainstalowaniu ArcaVira, ale wtedy zdążył się pomulić przez kilka minut, a potem w sumie wszystko chodziło dobrze (z tego co pamiętam oczywiście :mrgreen: ). Ale zaczął się tak mulić (chyba) odkąd mam Neostradę.

Złączono Posta : 18.02.2006 (Sob) 22:19

A czy potem gdy będe chciał używać tych programów wszystko będzie dobrze??

Tutaj masz najwieksze zamulacze

Start=>Uruchom=>Wpisz polecenie msconfig=>Zakładka Uruchamianie i odchacz:

Panel sterowania => Java Plug-in => Update => odptaszkuj Check for updates automatically

Po tej czynności wszystkie programy beda chodzić normalnie