Mulący się windows i programy uruchamiające się ze startem

Witam. Mam program sprawdzający programy uruchamiane ze startem systemu i ostatnio sprawdzając wykaz doszedłem do wniosku że kilka z nich uruchamia nie znane mi procesy. Pomyślałem że to pewnie spyware zeskamowałem kilkoma programami i nic nie wykryło. Odpaliłem hijackThis i w związku z tym chce prosić o sprawdzenie loga bo nie chce wyłączyć czegoś ważnego. Na pewno coś tam jest.

Oto log:

Z góry dziękuje za porady. Pozdrawiam.

usuń to co na czerwno w trybie awaryjnym a wpisy skasuj w hijacku, daj nowe logi hijack + SilentRunners

Dzięki za pomoc. Mam nadzieje że wszystko usunąłem. Załączam loga po.

Co do tego silentRunners to skąd moge to pobrać? bo nie używałem jeszcze tego programu. No i oczywiście jak to działa. Mam jeszcze pytanie jakiego używasz programu żeby ten syf się nie instalował, bo te których użyłem nic nie wykryły, ale oczywiście coś było jak widać :slight_smile:

Zainstalowałem teraz super ad blocker ale to jest trial.

Złączono Posta : 29.04.2007 (Nie) 18:16

Znalazłem ten SilentRunners ale przy uruchamianiu pojawia mi się dostęp do hosta skryptów systemu windows jest wyłączony na tym komputerze. Jak moge to włączyć?

Z góry dzięki.

czysto

O problemach z Silentem poczytaj tutaj -> KLIK

Dzięki. Jak uruchomie SilentRunners to załącze loga.

Złączono Posta : 30.04.2007 (Pon) 11:31

dobra trochę się namęczyłem ale jest.

mam nadzieje że to o to chodziło.

Złączono Posta : 30.04.2007 (Pon) 11:44

Jakby co to napisz co jak i skąd usunąć odnośnie tego silenta. Dzięki.

Ściągnij i zainstaluj UnHookExec.inf (po ściągnięciu prawym na plik, wybierasz opcję “zainstaluj”) :slight_smile:

Zainstalowałem. I co dalej? Do czego to?

naprawia uszkodzone rozszerzenia, daj nowego loga z SilentRunners

Oto nowy log.

jest ok

Dzięki za pomoc Joan.