MUli neta

Od jakiegoś czasu mój net zaczoł chodzi bardzo wolno skan robilem wszystkim chyba czym można lecz to nic nie daje. jakie mam łącze napisane jest na dole. Dlatego postanowiłem wysłać do was loga.

Złączono Posty : 15.01.2007 (Pon) 12:00

Złączono Posty : 15.01.2007 (Pon) 12:16

Transfer z 24-30 spadl do max 8

Nie trzymaj hijacka w TEMPie bądź innym katalogu tymczasowym. Umieść go np. na pulpicie.

Folder usuń ręcznie w trybie awaryjnym, a wpisy w HJT.

Przeskanuj plik:

na stronie http://virusscan.jotti.org/,a jeśli okaże się szkodnikiem - także usuń.

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

Złączono Posty : 15.01.2007 (Pon) 17:17

jak to tej pory pozytywnych rezultatów nie ma, a wręcz przeciwnie.

acha i jeszcze co do tego pliku aa.exe przeskanowalem go na podanej stronce widzi go jako wirus, spoko no to zabieram się za skasowanie tego pliku ręcznie oczywiście i jest problem ten plik jest ale nie moge go znaleść w podanym katalogu ;/

Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\system32\aa.exe

Klikasz X czerwony i restart kompa.

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Po wykonaniu możesz pokazać nowy log z Silenta.

co do aa.exe file is could not be deleted

Ściągnij i zainstaluj UnHookExec.inf (po ściągnięciu prawym na plik, wybierasz opcję “zainstaluj”) :slight_smile:

Wklej nowe logi.

a i chcialem coś dodać weszlem w msconfig i zauważyłem jakieś aplikacje aa

cos mi sie wydaje ze to jest podejrzane i to chyba główny sprawca tego problemu. Wyłączelym ale to nic nie dało nadal net muli jak… już nie mam głowy. zaraz zapodam loga z tego ostatniego porgramu

Nie loga z tego programu, to jest fix do rejestru :wink:

Nowe logi z HJT i Silenta daj.

Złączono Posty : 15.01.2007 (Pon) 18:08

Start => uruchom => wpisz regedit i kliknij OK => przejdź do klucza:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer\Run

i skasuj z prawokliku znajdującą się tam wartość 1qaw3edr5

Po wykonaniu możesz pokazać nowy log z Silenta.

Złączono Posty : 15.01.2007 (Pon) 18:24

i nic :frowning:

Złączono Posty : 15.01.2007 (Pon) 20:37

nie macie juz zadnych porad czy mam robić format??

Złączono Posty : 16.01.2007 (Wto) 13:41

Właśnie zakocznylem prace nad formatem partycji c. Problem jak był tak jest transfer nadal max 8. Popatrzcie jeszcze raz, może ktoś coś znajdzie. :frowning: :frowning:

zastanawiam sie jeszcze nad instalacja zapory