MULI sę komp,co jakiś czas

Muli mi się komp, tak średnio raz na godzinę. Nie regularnie. Tnie się np. jak rozmawiam skypem, przeglądam foty, albo podczas transferu plików np z cd. Wypalarka nagrywa z błędami, a w skypie mam obraz video podzielony na dwa obrazy i do tego wygląda jak sepia, tyle, że zielono-biały obraz nie czarno-biały. Używam K-Lite Codec Pack. Może już czas na formata…? Prawie rok eksperymentów mógł pozostawić jakieś skutki…

RAM 512+ 128 proc to podkręcona 800 durona (na ok 1GB)

Jeszcze jedna sprawa. W głośnikach cały czas słyszę jakiś szum, tak jak by wzmocniona praca wentylatora, tyle że przez głośniki… Im głośniej głośniki ustawię, tym głośniej szumi.

Profilaktycznie HiJack:

Użyj FixWareOut - http://downloads.subratam.org/Fixwareout.exe

usuń wpis HJT

Dzięki za podpowiedź. Jeszcze nie wiem czy pomogło, ale na gorąco:

Złączono Posty : 25.01.2007 (Czw) 18:04

… że tak powiem… CZARNA MAGIA… :slight_smile:

Użyj ATF-Cleaner - http://www.atribune.org/ccount/click.php?id=1

usun wpisy HJT i użyj Pocket Killbox. Zaznaczasz opcję Delete on Reboot i w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżkę

C:\WINDOWS\System32\kdhpj.exe

i naciskasz X czerwony. Program poprosi o reset kompa … czyli resetujesz.

Po wszyskim logi z Silent ai HJT

:o

Złączono Posty : 25.01.2007 (Czw) 20:28

I jeszcze:

Prawo-klik przy kliknięciu na NOWY-> wyskakuje oprócz standardowych odnośników, 15 szt z kolejnymi liczbami:

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Sam instalowałeś C:\Program Files\Share_Accelerator ?? Jeśli nie to usuń ręcznie folder i przeczyść rejestr opis.

ok.

Dzięki. Walczę do końca!

Dalej czekam na kolejne rady… :slight_smile:

Złączono Posty : 27.01.2007 (Sob) 16:08

Dalej pozostał problem z “prawoklikiem”, obrazem z kamerki i hałasem z głośników.

Teraz to wygląda tak:

i tak: