Multi Front Panel czy zadziala na K7VTA3?

Mam takie pytanie. Czy ten panel zadzial na moje plycie glownej (podana w nizej)??

Powinien działać.

dzieki

Ale mi odpowiedź.Musisz wiedzieć jakie masz wyprowadzenia na płycie głównej,tylko wtedy będzie wiadomo co się da podłączyć do panelu.Z wyjściem na słuchawki,mikrofon i usb nie powinno być problemu,jak z pozostałymi wyprowadzeniami niewiem zobacz w instrukcji płyty głównej

a mozesz chociaz podac nazwy tych klabki czy gniazdek ktorych mam szukac?

A niby jaka miała być :?

Kolega sie pyta czy będzie działać, to ja piszę że nie powinno być problemu. Bo nie powinno, i musi działać.

Nie zadawał więcej pytań więc po co mam sie więcej rozpisywać i tracić czas :shock:

widzę że się nie masz czego już czepnąć. Ale przyzwyczaiłem sie do takich ludzi.

spokojnie panowie ;d chodzilo o to czy bedzie dzialalo pod ta plyta - czyli innymi slowy czy bedzie gdzie podlaczyc :stuck_out_tongue: troche zle sformulowalem pytanie ;d sorki ;]

USB oraz wejście i wyjście audio powinny bezproblemu dać się podączyć a reszte płyta może nie obsługiwać ponieważ nie będzie miała raczej takich wejść musisz zobaczyć w instrukucji czy reszte wejść płyta obsłuży

Po co powtarzasz.