MultiLotek Rewoulcja: Systemy gry

(Polker) #1

Co sądziecie o tym programie, bo mam zamiar go kupić?

http://khc.home.pl/sgm/index.php

(wieszak) #2

A za ile ta przyjemność???

(Marsmo) #3

Wersja pełna

99zł (+ 8,5zł koszty przesyłki)

Program dla spragnionych iluzji! :rotfl2:

(Kos@) #4

Stare porzekadło mówi: "DEMO"

Pobierz GO najpierw i przetestuj :smiley:

(Krzysiek21) #5

Ja napiszę,tak miałem tych programików,co nie miara,oczywscie wersji Demo. :lol:

Ale to nic nie daje!

Czemu?

Bo jesli sam sie nie wysilisz i przedewszystkim nie bedziesz miał dosc duzej gotówki aby porządnie zagrać,to nie trafisz chodzbyś głową w mur bił i takich programików miał tyśiące!

Myślenie i intuicja a przedewszystkim dosc spora kasa aby zainwestować w jaki kolwiek sytem! :o

(Damian) #6

Zgadzam się...Przecież na logike takie systemy liczbowe to totalny idiotyzm :roll: Z programem masz taką samą szanse trafić jak i bez niego.

(Polker) #7

Też myślałem że deblilizm albo szukają naiwnych ale jak zobaczyłem przykładowy system w demówce to zaaniemówiłem :wink:. To nie jest takie bezsensu, zobacz to:

i to

Sprawdziłem z wynikami na lotto.pl i dobrze liczy, jak to wyjaśnić?

(Kos@) #8

Przypadek :twisted:

(Damian) #9

Dalej nie wierze i nie uwierze...

(Dragonlnx) #10

BuHaHaHa !!

Bujda.... :hahaha:

Taki programik to i ja bym mógł zrobić wybierający liczby .. :stuck_out_tongue:

Nie kupuj tego to oszukaństwo .. :wink:

(Magik) #11

Na twoim miejscu zainwestowałbym te 100 zł. w coś innego. Moim zdaniem to bujda na resorach. Jeśli przejrzysz sieć, to znajdziesz multum podobnych programów i wszystkie są "rewelacyjne, sprawdzone, skuteczne" itp. (oczywiście wg. autorów). I pozostaje tylko pytanie - skoro te programy są tak rewelacyjne, to dlaczego tak mało ludzi wygrywa ??

(Krzysiek21) #12

Spóbuj sam sobie wypisac,np za ostatnich 6 miesiecy te liczby które najczęscie wypadały i spróbuj np skreslajac w Multilotka trójki czyli 3 liczby.....i daj znac.....

Apropo sam gram,ale nie wspomagajac sie systemami,ale gram tylko we śrdoy i soboty o najwyższą stawkę. :lol: :lol: :lol: :lol:

(Dragonlnx) #13

Ja przy moim szczescu wygrałem ok. 10 zł z moim tatą ...

to był sukces .... na lody ... :-x

(boczi) #14

Znajdziesz takie bajery, ale za darmochę.

(system) #15

Zamiast wydawać pieniądze na takie bzdury lepiej sie pomodlić i wtedy spróbować skreślić! :smiley: Na pewno daje to większe prawdopodobieństwo na wygraną niż ten program! :wink: