Multimedia limity 1GB

Witam

Mam internet 1mb z sieci Multimedia.Jeśli przekroczę limit ściąganych rzeczy z internetu płace 49zł(limit wynosi 1Gb) jak nie przekroczę to płace 5 gr :smiley: I tu mam pytanie czy da się jakoś to oszukać może jakiś program.Bo trudno jest ten limit miesięcznie utrzymać bo wchodząc na jakąkolwiek strone nalicza mi kolejne kb.Albo coś zrobić żeby ten limit wolniej rósł(nie chodzi mi o nie dotykanie pc :wink: Prosze o pomoc.

W awatarze masz o legalności a chcesz oszukać firmę? Czy to nie sprzeczność? Nie ma możliwości “oszukania” operatora.

wiem ale chodzi mi o jakieś programy blokujące obrazki o wysokiej pojemności albo tez całe strony z obrazków.Ale nie ukrywam że chętnie użył bym programu którym obszedł bym naliczanie operatora.

Bzdura! Jak ktoś korzysta w internetu tylko do spr poczty zrobienia przelewów i nie ściąga na potęgę to oferta idealna dla niego. Dlaczego miałby płacić tyle samo co Ci ciągnący z p2p ile wlezie? Tak samo jak w sieciach komórkowych, mało gadasz mało płacisz. Niestety wymiana ruchu w internecie też kosztuje.