Multimedia Polska - kilka pytań

Aha no to ładnie. Tylko mam jeszcze pytanie, jak długo masz tego szybbkiego neta? Bo od niedawna w Multi mają 10mega, i się zastanawiam czy oni sami zwiększają z 6 na 10 czy jak? :slight_smile:

Od kiedy podpisałem umowę na 6 Mb/s (w listopadzie) to cały czas był taki szybki :wink: Umowa jest na rok i jest to 6 Mb/s, to że sięga czasami 12 Mb/s to myślę, że wynika to z tego, że nie nakładają oni jakichś sztywnych limitów na pasmo dla docelowego klienta. Poza tym zauważyłem, że oferta mojego lokalnego biura Multi jest zupełnie inna niż na ich stronie, inne są promocje, ceny i szybkości, z czego się cieszę, bo są one korzystniejsze dla mnie :wink:

Takich prędkości zapewne Ci sięga w Nocy między 23 a 13 :slight_smile: ponieważ wtedy internet jest 2x szybszy :slight_smile: tak na marginesie :slight_smile: (taki maly prezent od MM)

Ja w końcu z tymi tumanami z MM doszedłem ,po 2 tygodniach ostrej walki :), do porozumienia. Tzn. w dzień mam 6Mb/s a w nocy 8. Jak to się stało? Wystarczyło, że mości panowie z MM przypisali mi nowy adres IP. Nic więcej.

Przez dwa tygodnie, jeden drugiemu zaprzeczał, jednak parę dni temu przelała się czara goryczy, postraszyłem ich trochę Urzędem Ochrony Konsumentów i, że zerwę umowę, a tu jak ręką odjął. Naprawa tej “usterki” zajęła im dosłownie 20 minut!