Multimedia w internecie się nie odtwarzają

Mam taki problem, że jak chcę obejrzeć film w internecie - obojętnie czy to jest youtube, czy też co innego oraz gdy chcę posłuchać muzyki na wrzucie,to mi się zatrzymuje po około 15 sek. Wygląda to mniej więcej tak: naciskam “PLAY”, po czym odtwarza mi jakieś 15 - 20 sek., następnie zatrzymuje się i dalej już nie buforuje. Podobna sytacja jest przy ściąganiu plików. Gdy w Firefoksie wyświetla mi się to okienko “Pobieranie”, to pod paskiem stanu pobierania widnieje napis " Rozpoczynanie" i tak już zostaje - słowem, nie mogę nic pobrać. Dotyczy to wszystkich przeglądarek jakie mam -> Firefoks, Opera, Chrome, IE.

Do mnie ważnych problemów można zaliczyć problem z nk.pl. Ona też mi się nie ładuje. Tzn. wpisuję login i hasło, jednak o przekierowaniu na stronę główną profilu nie ma mowy.

Dzieje się tak od kiedy mam zainstalowanego Kasperskeyego. Zależy mi na tym, żeby się nie bawić w ponowne instalowanie go, więc próowanie z wyinstalowaniem go raczej zostawmy na koniec. Z resztą efekt jest ten sam, nawet gdy dam “Wstrzymaj Ochrone” -> wtedy zmian w oglądaniu filmow nie widać i innych w/w rzeczy.

Wie ktoś, jak temu zaradzić?

Niektóre strony wymagają do prawidłowego działania włączonych ciasteczek (cookie).

W Firefoxie musisz włączyć w opcjach “zezwól na przekierowanie”.

Zobacz, czy nie masz aktywnej kontroli rodzicielskiej.

Na pewno nie mam kontroli rodzicielskiej aktywnej :smiley:

Włączyłem dodatki, które miałem powyłączane, zezwoliłem na przekierowania, ciasteczka są, a problem wciąż aktualny.