MultiMedia - warto?

czesc wszystkim

mam proste pytanie. CZy ktos z Was ma moze internet w sieci MultiMedia?

dla jasnosci tu jest stronka http://www.multimedia.pl. Mam w tej chwili net radiowy ktory chodzi jak wszyscy wiedza fatalnie TP odpada bo nie mam mozliwosci podlaczenia podobnie jak chello itd.

Konkretnie chodzi o to jak dziala internet w tej sieci??? jaki jest faktyczny transfer w pakiecie powiedzmy 128 przy sciaganiu z Emula lub z przgladarki i przede wszystkim czy sie rozlacza tak jak przekleta radiowa ???

Wielkie dzieki dla tego co odpowie

narka

Mam internet z tej firmy od 4 lat i nie mam żadnych problemów - nie blokują portów i nic sie nie rozłącza. Jak miałem pakiet 128 transfer miałem 15 Kb teraz mam 256 i 30 Kb. W pakiecie 128 nie ma limitow przesyłu w 256 jest limit 10 Gb zdaje sie ale za dodatkową oplatą(coś około 10zł miesiecznie niepamiętam dokładnie) można znieść limit.

a mozesz mi jeszcze powiedziec czy uzywaja takich samych modemow jak przy radiowce? chodzi o to ze bez sensu bylo by kupowanie nastepnego. A i jeszcze jak tam z zabezpieczeniem sieci. Jest wogole zabezpieczona??? Bo ta co teraz mam to jaja jak nic, jakis czas temu miałem dostep przez net do czyjegos komputera, bo kolesie ustawili to wszystko jak zwyczajna wielka domowke i wystarczylo udostepnic folder:)

Nie miałem nigdy radiówki wiec nie wiem ale modemu nie trzeba kupowac bo oni przynoszą swój i za niego sie nie płaci ale należy on do nich i jeśli go zniszysz musisz zapłacić. Co do zabezpieczeń to nie wiem ale nie działa jak lan i nic takiego sie nie dzieje. O szczegóły możesz spytać tutaj.

no nic dzieki za pomoc narazie

punkomuzykant , proszę używać polskich znaków w pisowni