Multimedialny smartphone do 750 zł

Witam.

Przyszedł czas na zmianę telefonu, lecz mam problem z wyborem modelu.

To może krótko o tym czego szukam:

Na telefon mogę przeznaczyć do 750 zł. Telefon może być nowy lub używany (tylko w rozsądnym stanie). Marki jakie mnie interesują: HTC, Samsung, Sony Ericsson. Telefon będzie wykorzystywany do multimediów (muzyka, filmy), GPS oraz wszelkie przydatne aplikacje, dobrze gdyby była opcja nagrywania w 720p. Zależy mi też na niemałym wyświetlaczu. Najlepiej gdyby pracował pod kontrolą Androida (opcjonalnie Windows Phone). Z kolei jeśli chodzi o modyfikacje to jeśli będzie taka możliwość na danym modelu to być może będę modował.

Mam nadzieję, że to niezbyt wygórowane wymagania. Co moglibyście mi polecić :?:

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Witam

Ja sprzedaje telefon

http://allegro.pl/htc-mozart-idealny-i2271418570.html

Samsung Galaxy S

Jak wyżej, SGS będzie najlepszy.

samsung galaxy s wiem po raz kolejny to samo ale najlepszy wybór

HTC Wildfire S

Widzę, że masz dziś dobry humor.

Nie spodziewałem się takiej jedno głośności :wink: Dziękuję. zapytam tylko przy okazji czy Galaxy S poradzi sobie w miarę przyzwoicie z Androidem w wersji 4 :?: Bo płynność działania to też kluczowa sprawa.

Tak. Ma bardzo podobne parametry do Nexusa S, który ma oficjalnego ICS i działa świetnie. Jednak ze względu na brak wsparcia Samsunga dla SGS musisz zdać się na customy. Z ICS najszybszy będzie CM9/AOKP (ten drugi ma więcej opcji dostosowywania).

Sam miałem SGS, 4.0 w wersji RC od Onecosmica chodziło sprawnie i płynnie tylko jadło trochę baterii, ale z tego co wiem teraz custom romy są już w pełni sprawny. Telefon jest super, pojemna bateria(1500 mAh), Amoledowy wyświetlacz, szybki procesor, wystarczająca ilość ramu. Do tego jest leciutki, a jedyne czego mi w nim brakowało to diody.