MultiMulti :D


(CarpeDi3m) #1

Polecacie multimedie i ten ich pakiet 12 mega za 50 dyszek ?:stuck_out_tongue:


(Jacek Filipowicz64) #2

Ja mam od nich internet 12 mega ale za mniejsze pieniądze. :D/

Dodane 24.03.2013 (N) 0:44

A tak ogólnie to jest dobry dostawca.


(LonngerM) #3

Cóż… ja omijam multimedie szerokim łukiem… Ciągłe awarie, brak reakcji, serwis… no comment… Ale było 4 lata temu… może się coś poprawili…


(Bogdan_G) #4

W tym roku MM jakoś nie miała przerw. Może chodziło o lokalne rozbudowywanie sieci i przerwy z tym związane. Mam 100 Mb/s, ale wszystko zależy od obciążenia sieci. http://www.speedtest.net/result/2596077308.png w tej chwili. Taki net bez limitu, jest najtańszy w mojej okolicy. Telefon, kablówka i net za 87 złociszy.


(CarpeDi3m) #5

Ziom masz neta 100megabitow w pakiecie za 87zł ? :open_mouth: Eddy w pakiecie masz z telwizja itd? Ja właśnie chyba mamę będę namawiał na multi multi :slight_smile: Na pewno w ciągu 4 lat zdążyli się ogarnąć… aa a ja kompletnie NIE POLECAM telekomu !!


(Bogdan_G) #6

Ziom. Według specyfikacji - telefon 9 zł brutto, telewizja cyfrowa 24 zł i 21 gr brutto po odliczeniu rabatu, internet 55 zł brutto po odliczeniu rabatu, umowa na dwa lata, wszystko przez pierwsze pół roku 60 zł miesięcznie. Np. tel. połączenia do sieci play 4m34s - 3.15 zł. brutto. Umowa przedłużana w sierpniu. W biurze MultiMedia właśnie tak oszczędnie wybierałem.

Można mieć pakiet modyfikowany. Ludzie nie wiedzą, więc płacą, a to w rozłożeniu na dwa lata, opłaca się odwiedzić punkt MM i uzgodnić wg własnych potrzeb.


(CarpeDi3m) #7

dzięki na pewno mi się przyda ta informacja :slight_smile: A co myślicie o UPC i ich pakiecie http://www.upc.pl/internet/fiber-power-30/ ??