Multipakiet TP -> czyli jak to wyglada w praktyce

Witam.

Do tej pory w mojej miejscowości nie było możliwości zamówienia multipakietu TP.

W dniu dzisiejszym jednak przeczytałem, na jednym z serwisów poświęconych telekomunikacji, że taka opcja jest już dostępna w mojej miejscowości.

Interesuje mnie multipakiet TP 1024.

I prosze mi teraz powiedzieć , bo mam wątpliwości.

Podpisując umowę na multipakiet TP automatycznie podpisuję umowę na neostradę, a co jeśli ja mam teraz neo i 2lata umowy mi jeszcze zostało ?

Będę mógł skorzystać z tej oferty ?

Dwa, jak to jest , płącę za telefon internet i telewizję w pierszych np. 6 miesiącach 29.90 , czy do tego dochodzą jeszcze jakieś koszty ?

Jeśli chodzi o teraz, mam neo 512 i abonament stacjonarny w kwocie 45 zł , więc ten standardowy.

Po podpisaniu umowy na multipakiet TP, jak to wszystko będzie wyglądało ?

Z góry dzięki zaodpowiedzi.

Pozdrawiam.

Aero

Odświeżam :slight_smile:

I jesli ktoś ma ten multipakiet niech się wypowie jak to działa w praktyce. Jakość obrazu, czy podobnie jak w neo zdarza się że coś nie działa.

I czy do tego trzeba mieć livebox TP czy wystarczy router z ap i adsl?

Livebox musisz miec, bo dostajesz dekoder telewizyjny bodajże sagema :stuck_out_tongue:

Ja jednak będę brał multipakiet TP, jak się czegoś jeszcze dowiem, to dam znać :slight_smile:

Jesli chodzi o pytania co w trakcie umowy itp zadzwon pod 9393 lub podejdz do najblizszego telepunktu. Pozdrawiam