Multipakiet tp - wasze opinie?

Zamierzam zakupic multipakiet tp. Chcialem zapytac sie czy mieliscie jakies problemy z modemem Livebox?

Co myslciie o multipakiecie? jezeli amcie multikpakiet powiedzcie jaki jest, jak dziala , czy jestescie zadowleni itd.

A i jeszcze jedna rzecz - zeby ogladac tv z videostrady bez wlaczania kompuetra, jaki powienenem miec monitor LCD? Z tunerem TV wmontownaym czy wystarczylby tuner na ososbnej karcie PCI? I czy musi to byc tuner cyfrowy czy hybrydowy?

Oj teraz ciężko jest z dostaniem multipakietu tp. Sam czekam na to już od 4 miesięcy :frowning:

Mieliśmy i to wielkie :] Większość ludzi nie poleca tego urządzenia, ja sam chciałem sprawdzić jak to działa. Na początku fajne, bo niby bezprzewodowe - ale narobiło mi to więcej kabli niż miałem :slight_smile: I w nocy jak świeci to trochę przeszkadza :smiley:

Ponadto, często się zawiesza.

Podsumowując - zwykły modem jest o wiele lepszy :]

michael-1992, jak to czekasz juz od 4 miesiecy? Czemu tak się dzieje?

igorenko, jak to wiecej kabli ci narobił livebox? Aha w jakich sytuacjach się wiesza? Czy są dobre pingi w grach sieciowych?

tez myslalem nad multipakietem ale niestety u mnie w miescie jeszcze nie ma, choc mialo byc w grudniu,potem w styczniu - jak to w tp :wink:

ale w tej chwili mysle nad prywatnym multipakietem

telefo -tpsa, internet - netia

i do tego cyfrowy polsat

wiecej stacji niz w podstawowei videostradzie i okrojonej cyfrze+

a i cena napewno nie wyzsza

Od zasilania, od linii itp. ze 4 ich były… Teraz mam 2 na zwykłym.

Sam z siebie :]

Zależy jak ustawisz router. Jak ci się zdarzy zakłócenie, to lagi gwarantowane - na zwykłym zakłócenia sygnału nie istnieją :stuck_out_tongue: I tak to nie narzekam na neo, zwykłe rozwiązanie jest najlepsze :slight_smile:

Powiem tak wczoraj wziąłem liveboxa jutro idę go oddać minusów to “coś” ma tyle że nie chciało by wam się czytać :slight_smile: zwykły modem to jest to, a nie jakieś zabawki typu LiveBox.

Złączono Posty : 31.01.2007 (Sro) 22:50

Powiem tak wczoraj wziąłem liveboxa jutro idę go oddać minusów to “coś” ma tyle że nie chciało by wam się czytać :slight_smile: zwykły modem to jest to, a nie jakieś zabawki typu LiveBox.