Multiplayer w Quake 3 Arena

Witam! Mam zainstalowanego Quake’a 3 Arena. Chcilbym sobie z qmplami przez neta pograc. Gralem jusz ale to kolega zalozyl serv. A jak ja zaloze serv to on nie moze wbic. Czego tak sie dzieje??? Mam neo 256. POMOZCIE!

prawdopodobnie nie masz zewnętrznego IP

Czyli?

Np. http://forum.idg.pl/lofiversion/index.php/t3651.html

:google:

Mozesz zawsze użyć programu Hamachi jezeli nie masz zew. IP

Nie ma zewnętrznego IP? To niemożliwe, bo ja też mam neostradę 256 i mam zewnętrzne IP, acz dynamiczne.

Crack32.dll możliwe że ty masz zewnętrzne IP ale nie przy wszystkich neostradach to jest…

Kiepas dzięki temu programu idzie zrobić zewnętrzne IP na interenecie radiowym (LAN) ??

A z tego programu HAMACHI to tzreba ip koledze podac czy ten co byl od poczatku w neo?

Ten program tworzy sieć LAN i każdemu nowemu użytkownikowi przydziela nowy IP w tej sieci. Aby zagrac obydwie osoby musza miec włączony ten niewielki program. Podaje sie wiec nowy adres IP i właśnie z nim nalezy sie połaczyć.

ale ja chce zagrac z qmplem nie przez lan tylko przez internet:/

Ten program “z nazwy” tworzy sieć LAN a gra wyglada jakbyście grali przez INTERNET. Sprawdź a sie przekonasz.

mam quake 3 i chce pograc przez internet ale nie wyskkuja mi serwery, piszcie co mam robić/

Pozdro

pobierz program The all seing eye.

Dzieki niemu bedziesz widział wszystkie serwery.

hmm zainstalowałem to, wywala mi liste serwerów, wchodze na nie uruchamia się gierkaa i pisze Server uses protocal version 68

i Awaiting conection i nic się nie dzieje dalej

spróbuj wejść na inne serwery… akurat ten na którego wszedłeś był w innej wersji

to olej to haciciuci czy jak to sie tam zwie… wejdz na http://www.no-ip.com zarejestreuj sie, zaloguj, dodaj nowa domene, sciagnij program, zainstaluj, zaloguj sie w programie, odpal gre i podaj kumplowi adres tej domenty ktorea wczesniej zajerestrowales…

zeby komfortowo grac w q3 potrzeba patcha upgradujacego do wersji 1.32 i mody: OSP i CPMA

bez tego ani rusz

kurcze wszystko łądnie się juzłącze ale co chwila wyskakuje komunikat połączenie przerwane. Co moze być przyczyną?