MultiSAVER w Multimedii

Witam. Przedłużam właśnie umowę na Internet i dowiedziałem się, że będę ZMUSZONY do instalacji programu MultiSAVER. Czy ktoś orientuje się co to za program? Jaka jest jego skuteczność i rola w systemie? Mam na nysli prawdziwe zastosowanie, jesli wiadomo o co chodzi. Czy to jest w porządku i zgodnie z prawem, że nakazują mi odinstalowanie świetnych programów zabezpieczających i instalację tego badziewia?

Aha. Niby coś tam pani mówiła, że można tego nie instalować, ale trzeba pobrać ze strony klucz. Oczywiście wyczytałem w umowie, że trzeba to aktywować. Ofkors, aby aktywować trzeba zainstalować. To jak to z tym jest?

MultiSAVER to pakiet zabezpieczający na bazie F Secure , firewall antywirus … nie należy mieć w systemie dwóch programów typu antywirus

Jak to zmuszony?

Nic nie musisz, powiedz, że masz Linuxa nie nie możesz zainstalować tego oprogramowania.

Multimedia kombinuje, jak jeszcze wyciągnąć kasę od abonenta - masz miesiąc na wypróbowanie pakietu za 1 zł (chociaż nie zainstalujesz Multisavera, to i tak te 1 zł pobiorą), po miesiącu musisz zgłosić do BOK i powiedzieć, że rezygnujesz z Multisavera i koniec. Jeśli tego nie zrobisz, to opcjonalnie będziesz go miał w pakiecie za 4,91 zł + Vat na dwa stanowiska. To wszystko jest na stronie Multimedii.

Można (a nawet należy :wink: ) zrobić to już w pierwszy dzień obowiązywania nowej umowy, nie trzeba czekać miesiąca.