Mundurki - jak u Was

słuchajcie jedna uwaga …

w szkole wszyscy będa w mundurkach więc o co chodzi ?

nie będzie to obciach

pozatym takjak się do pracy idzie w garniturze (wiadomo zależy odpracy) tak do szkoły w mundurku ot taki strój służbowy

po ulicy w tym paradować nie musicie i zapewne większość z was będzie się przebierała w szkole …

zwyczajnie marudzicie .

Złączono Posta : 03.09.2007 (Pon) 10:57

a jeżeli ktoś sądzi że będzie wyglądał jak idiota w tym toniepowinien się martwić bo inny będą wyglądali tak samo :]

Ja tam nie narzekam. Jak mam chodzić w mundurku to właśnie w takim :slight_smile: To jest taka jakby ciemno-zielona koszula z logiem szkoły na piersi. Na początku miały być odpinane rękawy, ale zrezygnowali :slight_smile: ogólnie nawet fajnie to wygląda. Jak dostanę mundur to może zrobię zdjęcie. Na początku mieliśmy dostać jeansowe bluzy ktore wszystko barwiły na niebiesko. Ale rodzice nie dali sobie tego wciśnąć :slight_smile: Na szczęscie

http://www.modnyuczen.pl/Galeria/of_szk/of_szk.html

Trzecia strona, piąty obrazek.

Coś w tym stylu, kamizelka, tyle że granatowa ;/

Bezsens, już lepsze te polo…

o ja … no to juz wole moje polo … tylko ciekawe jaka bluza dojdzie.

u mnie w szkole LP,od 200lat są mundury i nikt nie narzeka,są to prawdziwe mundury tzn marynarka,koszula,krawat,spodnie,buty do gajera i cala szkoła chodzi i nikt nie miauczy ;]

Bardzo chciałabym mieć taki mundurek :wink: … elegancka bluzka, żakiet i spódniczka… ale mam jakiś worek o 30 cm za długi i 30 za szeroki, dlatego miałczę …

ja pierwszy miesiąc będę musiał chodzić w białej koszuli :confused: a później mundurek :frowning:

hahaha jak zaczynam coraz bardziej lubieć LO. Nie mam cyrków z mundurkami:D

Okoń te spódniczki w krate powinny być krótsze ;]

:roll:

vanyla :wink:

Ja nie mam mundurków :stuck_out_tongue:

Jak już szczerość to na maksa. Moim zdaniem te mundurki to jedna wielka głupota. No i co założę na przykład ten mundurek, a pod spodem będą buty czy spodnie z “najki” albo z “adidasa”, a druga osoba kupi jakieś halacze za 15 zł i glany za drugie tyle. I gdzie tu będzie sprawiedliwość. Jak już ma być jednolite to na serio. A poza tym te mundurki też nie są za darmo. I teraz kup sobie takie 2-3 z przyczyn czysto higienicznych i nie jest to taki drobny wydatek jakby wziąć już pod uwagę, że na książki i zeszyty idzie kupa forsy. Coś tam słyszałem, że jest jakieś dofinansowanie od 300+ złotych na członka rodziny. A jak komuś ten limit przekracza o tą głupia zolke? Moim zdaniem głupotą było wprowadzanie zamętu. A teraz coś o mnie jestem w 3 gimnazjum i muszę kupić mundurek, a za rok idę do liceum i znowu będzie wydatek . Uważam, że u osób które kończą już szkołę tzn. są na ostatnim roku tak jak ja czegoś takiego nie powinno być.

U mnie jeszcze nie wiadomo jakie mundurki będą :wink: mialy byc przed wakacjami wybrane ale cos niby sie nauczyciela i rodzica takieniepodobaly i dokonca miesiaca mamy to zalatwic :smiley: poki co to wnormalnych ciuchach możemy chodzic. dyrektorka jeszcze coś gadala, że w środy będzie dzien na pranie mundurków wiec bedziemy normalnie i od kwietnia tez bo juz cieplo bedzie :slight_smile:

A u mnie nie musimy nosić mundurków w szkole - jest to szkoła średnia. Dostaliśmy mundury MORO z racji, że chodzę do szkoły wojskowej. Na szczęście mamy obowiązek je nosić wyłącznie na obozach sprawnościowych i w terenie.

a to jakieś liceum czy szkoła wyższa ?

dlaczego znowu wydatek? :stuck_out_tongue: przecież w liceum mundurki nie są obowiązkowe :stuck_out_tongue:

Vanyla: napisał, że średnia szkola(czyli liceum :))

Zauważ, że cały rok jeszcze i możliwe, że komuś coś sie znów odwidzi albo ktoś wpadnie na jakiś genialny pomysł. Ludzie są nieobliczalni ;p

To ja bym chciała wiedzieć gdzie jest liceum wojskowe :>!

Złączono Posta : 03.09.2007 (Pon) 11:47

To prawda:)

a ja jestem w klasie maturalnej i nie muszę nosić mundurków. Jedynie to na maturę trzeba ładniej się ubrać :stuck_out_tongue: . U mnie w szkole jest też gim. i będzie się z czego śmiać :lol: