Mundurki - jak u Was

haha a u mnie nie ma nic. Chodzimy jak chcemy :smiley:

U mnie tak samo :slight_smile:

U mnie zwyczajne granatowe bluzy + jeansy + granatowe lub białe (do wyboru) podkoszulki

a jak to wygląda z tymi koszulkami. Chodzicie cały tydzień w jednej koszulce??

Jeszcze nie mam fotki, ale mamy nosić granatową kamizelkę…

“Należałoby ubrać wujka Romana w te ubranka.”

Ciekawe jak by się czuł…

PS:

Były by na niego za małe :cojest:

U mnie to mundurki dostaniemy po wrześniu. Ale to będzie ohyda. Granatowe , sztruksowe bluzy. Błee. A miały być szpinakowe :P.

właśnie to mnie zastanawia… jesli nie chodzicie cały tydzień w jednym ciuszku to musieliscie kupić kilka? choć ze dwa? w takich krajach jak stany czy gdzie tam co mundurki są normalnością mają naprawdę eleganckie ciuchy, jakieś spódniczki/ spodnie plus elegancka góra. w Polsc enie wszytskich na to stać dlatego obowiązkowe mundurki to nie jest dobry pomysł. potem dzieciaki kończą w takich powiedzmy czerwonych koszulkach (które w ogóle gdyby nie logo szkoły nie kojarzyłyby się z mundurkiem) i są tym wielce niepocieszone…

to jest bardzo prawdopodobne, że niektórzy będą tak chodzić :confused:

Ja np. kupiłam sobie 2 T-shirty, bd w nich chodziła przez 2 dni, a na pozostałe 3 bd ubierała swoje koszulki! W końcu chyba nie wygonią mnie ze szkoły za to, że nie bd miała pod spodem koszulki z logiem :shock:

Macie farta. Kurczę, a jak mundurki będą niewygodne (napewno)? My dostajemy chyba za tydzień. Więc trzeba poszpanoać ciuchami :biggrin:

:roll: Kupujesz markowe ciuchy dla innych czy dla siebie samego…

U nas dla dziewczyn tuniki i dla chłopców kamizelki. :cry:

Vanyla, to był joke…

Jeśli giertych (nie z dużej litery :smiley: ) myśl, że mundurkami zmniejszy przemoc, to się myli (grubo).

U mnie jest tak samo… :stuck_out_tongue:

Ja proponuję takie stroje dla pań :smiley:

1312c613501ef165m.jpg

Tak w pierwszym typie widzimy ekstra spódniczkę i bardzo wyszukaną górę stroju. Obowiązkowe są metalowe dodatki :smiley:

b0e91fc0f571e961m.jpg

Drugi typ bardziej tradycyjny. Klasyczne dżinsy i stylowa góra stroju.

CZekam na wypowiedzi panów. Co myślicie o takich mundurkach ?? :mrgreen:

[-( czuję się urażona…

:wink:

jestem za :lol:

A to dla chłopaków ( wybierał sam wujek Romek)

:lol: Prawie sie zesikałem.

PS: Mundurek szkolnY:

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:OiN … ini_01.jpg

:wink: .