Mundurki na studniówce

http://www.men.home.pl/CMS/artykul.php?article=77

Jestem w stanie zrozumieć je w szkole, ale nie na balu dorosłych ludzi.

Romek przegina na całej linii

Zgadzam się z tobą pomimo iż od mojej studniówki minęło kilka lat to jest nie do przyjęcia.

Ludzie są dorośli i powinni ubierać co chcą i jak chcą, nawet te garnitury są już smutne, jak na pogrzeb.

Studniówka to jeden wieczór na który powinno się robić to co tylko się zapragnie bez żadnych ograniczeń.

Przecież nikt nikomu nie narzuca że ma nosić taki garnitur zresztą garnitur na studniówce to raczej podstawa, chyba ze ktoś twierdzi że to nudne i chce przyjść w krótkich spodenkach

hmm wszystko to co się zapragnie ??

Taaa to jest dobre ;/ a za razem bulwersujące !!

To samo u mnie w szkole tylko że ja mam “bal” przed egzaminowy ten z 3-ciej klasy gim. No i nauczyciele wymyślili że panowie w gajerku (no to jasne) a uczennice ciemne spódniczki za kolano (koniecznie) i biała bluzka bez dekoltu.

Sytuacja ta mnie przeraziła z resztą także wszystkie uczennice ( uczniów również :smiley: ) Jak dla mnie jest to nie zrozumiałe no już w tym gimnazjum niech będzie ten mundurek … ale na imprezie też będą nauczyciele na czele z Romkiem rządzić … To jest już przesada … To samo ze studniówką … przecież studniówka jest jedna w życiu i każdy chciał by się pokazać ten jeden raz w życiu od jakiejś nieznanej “odpicowanej” strony …

To jest przegięcie … nie ma co …

Nawet na mojej studniówce za czasów komuny nikt nie ingerował w kolorytukę garnituru, koszuli czy krawata.

A dziewczyny też mają ubrać się wszystkie w granatowe kiecki :o

Złączono Posty : 27.01.2007 (Sob) 12:56

chrucik nie porównuj balu gimnazjalnego do studniówki :!:

Przecież Romek nie ingeruje tu w kolor stroju, wyraża swoje zdanie. Nie nakazuje przyjść w takim i takim kolorze garniutru, o kolorze kiecek nigdzie tu nie wyczytałem by coś narzucał

Jasne, Romek w nic nie ingeruje, odreagowuje tylko swoje kompleksy

Nie wiem jakie ma kompleksy ale chyba swoje zdanie może mieć każdy z Nas jak to sobie widzi a rzeczywistość i tak jest inna

Mundurki w szkole -> zgadzam się, sama nosiłam kiedyś mundurek nie było rozróżniania kto jest biedny kto bogaty… nie było kolczyków w pępku … nie było pół nagich panienek…

Ale studniówka??? NO WAY!!

Pamiętam swoją studniówkę i miałabym ubrać mundurek - prędzej bym nie poszła…

Studniówka to czas szaleństwa przed maturą, przed zakuwaniem (chociaż u niektórych studniówka jest co weekend :wink: ), to jest BAL i stroje takie a nie inne OBOWIĄZKOWE

Czego poprzez swoje zdanie chce zepsuć zabawę tegorocznym maturzystom ?

Heh nie wiem jeśli Tobie jego zdanie na ten temat by popsuło zabawę to twój problem Przecież nie pisze że wraz z rozporządzeniem ministra edukacji od XX.XX.XXXX obowiązuje garnitur taki i siaki

Bo ma akurat takie a nie inne “widzi mi się”… Tak jak to było z amnestią dla maturzystów w ubiegłym roku :evil:

Studniówka -> z założenia to BAL -> SJERGIEJ

No to pogratulować kompetencji ministrowi który zarządza swoim resortem na podstawie własnego “widzi mi się”

Na studniówki zawsze chodziło się w garniturach, a dziewczyny, albo szyły albo kupowały kreacje. To już tradycja, jak by to wyglądało poloneza tańczyć w krótkich spodenkach, albo glanach? To poważna impreza jest mimo wszystko, i nie widzę problemu w tym, że w tej kwestii akurat Giertych myśli podobnie. Przecież nikt nie będzie maturzystom mówił jakiego koloru ma być gajerek, czy jaki krój ma mieć suknia.

giertchowi to już odwala! Może miał trudne dzieciństwo a teraz chce się wyżyć za to. Na prawdę przesadza a to już mnie wkurza.

Szarex a czy ja twierdzę co innego ??

Po co ingerować w coś w co w większości przypadków jest oczywiste. Czego chłopak nie może przyjśc na studniówkę w oliwkowym gajerku i kremowej koszuli, a dziewczyna w czerwonej kiecce ?

No ale od kiedy wyrażenie swego zdania jest ingerencją przecież to nie jest nakaz opisał tylko jak to było i wielce halo z tego powodu :?

A no faktycznie, nie doczytałem, przepraszam.

Nic nie stoi na przeszkodzie moim zdaniem. Na mojej studniówce były suknie ciemnoczerwone, ciemnoniebieskie, ciemnozielone i czarne, garnitury też chłopaki mieli różne.

Może lepiej by napisał pamiętnik Bojówkarza Młodzieży Wszechpolskiej z lepszym pożytkiem dla ogółu

:lol: