Muonline

gdzie kupic jablka / cos do uleczania

czy da sie jakos tam szybciej chodzic

czy ten kolo wojownik (nie pamietam nazwy) moze uzywac jakich czarow ?

jest tam jakas mapka ?

  1. To zależy od serwera na jakim grasz ale wszystkiego rodzaju napoje najczęściej znajdują się w sklepach w Norii, Lorenci i Davias.

  2. Da się szybciej chodzić wszystkie buty podniesione do +7 mają bieganie i wszystkie buty exe. Ewentualnie w skrzydłach szybko się lata.

  3. Może używać czarów. Ale w większości są to skille które wzmacniają tylko broń.

  4. Nie ma. Trzeba chodzić na pamięć.

Tu znajdziesz wszystko:

http://homepage.eircom.net/~aiki/MU/

no ja jestem w tej Lorenciji nie mgoe znalesc tych jablek, i napisz mi jak zrobic te dodstkowe skille do mojego wojownika ; p

Początkowo jabłka wypadają z małych smoków (czasami) :slight_smile:

ja sie teleportowac do miasta ?

o co chodzi z blood castel ? jak tam sie dostac ?

co trzebra zrobic w psozczegolnych planszach ? czyli w davias, dungeon i w noria ?

Do Blood Castel/Castle musisz posiadać zaproszenie. Można je od kogoś kupić albo znaleźć w potworach.

Zresztą… mam nadzieję, iż tym poradnikiem nieco Ci pomogłem :slight_smile:

Poradnik gracza MUOnline:

:arrow: http://homepage.eircom.net/~aiki/MU/bs.htm

ten poradnik to za duzo czytania, wczoraj gralem z jakims kolesiem to mnie w 10 min nauczyl wiecej niz tego czego sam sie nauczylem czytjac to przez 3 h ;/

podstawy są tam też krótko opisane. później docenisz owy poradnik :slight_smile: np. podczas pierwszego prania.

Pyra no nie mów, że ten poradnik czytałeś 3 godz. !!

Przecież to się czyta w ciągu 10 min. :wink:

Podałem ci linka odnośnie Blood Castle i zaproszeń, a nie całego MU 8)

ok, a co trzeba zrobic na poszczegolnych planszach/mapkach ?na kazdej jest jakies zadanie do zrobienai czy chodzi sie po nich 4fun ?

narazie udalo mi sie znalesc 2 inne, czyli w sumie ‘mam’ 3 xD

Wydaje mi się, że jak w każdej grze onlin typu Tibia, Twoim celem jest zdobycie jak największego levelu. Np.: od 70 levelu można dostać się do podwodnego miasta. Ogólnie chodzi o to żebyś był najlepszym… mułem (?) :mrgreen:

We wszystkich grach dążysz do tego aby być najlepszym :mrgreen: