Must Be The Music Polsat ,jakie są wasze opinie

Kto oglądał wczoraj Must Be The Music na Polsacie o 20 ?.

Na początku oglądałem bitwę na głosy ,ale jak się za coś Polsat weźmie to sukces murowany .Sam fakt ze dwójkę oglądałem tylko podczas reklamy na Polsacie ,wychodzi ze po głupich idolach itp.Wreszcie im wyszedł genialny program ,a jak zobaczyłem jak 7 letnie dziecko gra na perkusji i bębnach (szok jak profesjonalista).

A dziewczyna piętnastoletnia lepiej śpiewa niż ta Doda ,ciekawe ze przy tylu talentach nie ma co słuchać w obecnej Polskiej muzyce .No cóż jak się zdobywa karierę jak jedna wokalistka ,pokazując sylikony w reality show Bar .To się nie dziwić ze nawet w finale Eurowizji nas ostatnio nie ma ,po pierwsze głos najważniejszy a reszta to otoczka.

Padłem :lol:

Ale rzeczywiście,wydaje się,że ten program ma wyższy poziom niż inne,ale nie musieli pokazywać pana śpiewającego Dodę,to już przesada :smiley: )

Bartolini234 ten tekst wymyślili bombowy ,a to ze przęśli to dobrze .O to chodzi by w takim programie dać szanse nawet takim ludziom co potrafią ludzi rozśmieszyć.

A Krzysztof Hanke głos nie piękny ale teksty zabawne i oto chodzi .

Na pewno Must Be The Music prezentuję dla mnie trochę wyższy poziom, niż to co prezentowała w sobotę też TVP2. W TVN na razie nie widziałem, więc nie będę się wypowiadał.

Oglądałem tylko z 3 występy, ale spodobało mi się jedna rzecz. Ludzie nie przechodzą tylko i wyłącznie gdy śpiewają dobrze, muszą śpiewać lepiej - parę osób, które miało głos ok i miło się słuchało nie przeszło, przechodzili lepsi - to odróżnia ten program od mam talent czy idola.

Mam talent - dzieciak poniżej 10 lat przechodzi dalej:/ Tutaj nie ma głupiego sztucznego zachwycania jak tam… i to mi się podobało… tylko to;P

Ja zapomnieć Polska język. Ja pisać w angielsl, bo to brzmieć cool.

Nie oglądam tego typu szajsu. Wczoraj wrzuciłem ten chłam i ani to fajne, ani mądre. Dali by jakąś premierę filmową, a nie utrzymują tych pożal się boże aktorów, prezenterów, piosenkarzy i innych beztalenci.

Nie mam porównania, dzisiaj będzie X Factor, i dopiero wtedy będzie można się wypowiadać:d

master_zonk6 ,może i racja ale lepszy taki program niż kolejna telenowela .Bo co do telenowel to chyba Polskie stacje przesadzają ,jak w Brazylii i USA .A najgorsza telenowela jest nie raz po 19 w TVN z nie zachodzącym słońcem Peruwiańskim .

Oglądałem i powiem szczerze, że nawet nieźle jest. Najbardziej podobało mi się jury, a w szczególności Zapendowska i Kora.

Choć powiem wam, że ogólnie to widzę dwie głupoty tutaj (nie tylko w MBTM)

  • po jakiego grzyba dają w ten sam weekend trzy programy typu śpiewaj show, w tym dwa w tym samym dniu o tej samej porze?! dla mnie to głupota, szczególnie, że jeżeli chodzi o Bitwę na głosy to jest ona robiona z pieniędzy podatników (podobnoż najdroższe show w historii TVP).

  • a po drugie z tego “pożytku” nie będzie, bo powiedzmy sobie szczerze jaką karierę zrobili zwycięzcy/uczestnicy Idola i Mam Talent (prócz Kamila Bednarka (?)) ?

wiesz. Płyty z szajsem nie schodzą to trzeba jakoś utrzymać przy żychu tych ‘‘artystów’’. Taki na budowę pracować nie pójdzie.

sla17 no i wyszło ze X Factor to szajz ,a jak słucham wojewódzkiego to podkreśla poziom tej stacji .Jury w Polsacie bardziej zgrane .

master_zonk6 tak samo jak Elektryk przeskoczył płot obiecał 100mln .A w pewnym czasopiśmie udzielił wywiadu ze emerytura 3500zł nie starcza mu na życie ,tyle ze takie osoby to nawet nie umieją śpiewać.A z niczego są kimś

master_zonk6 a jednak się z tobą zgodzę ,przed chwilą przebrany typek za babę .Powiedział ze się do pracy fizycznej nie nadaje ,jak widać i tu szuka szansy .Później zaśpiewał dziwny ten świat #-o i przeszedł dalej .

Wojewódzki zachwycony ale żenada .

Szczerze mówiąc nie widziałem jeszcze, bo wolę posiedzieć przed komputerem niż przed telewizorem :smiley:

Moja jest opinia taka ze x-factor jest do bani ,a Polsat to Polsat tak samo z wydarzeniami .Jedyna obiektywna stacja o rządzących i tych co rządzili ,a dzisiaj w Must Be The Music pani Sykut wyglądała bardzo ładnie,TVN nie ma takiej prezenterki w X-factor ,ogólnie poziom wokalny jest dużo większy w Must Be The Music .No ale co się dziwić Polsat był i jest najlepszy ,jedyna stacja nie brnąca od początku w telenowele .A pokazująca takie hity jak Miodowe lata,Świat według kiepskich(bundych),Drużyna A ,MacGyver.I nic się nie zmienia najlepsza stacja komercyjna w Polsce.

Moim zdaniem, właśnie w X-Factor jest ciekawszy (obejrzałem z trudem po jednym odcinku tego i tego, nie przepadam za takimi programami). Jury jest takie milsze, ogólnie jakoś tam miło, a w MBTM jest takie… no nie wiem, nie miłe, po prostu się to ogląda nieprzyjemnie.

Czy Polsat najlepszą stacją jest nie wiem, bo od dłuższego czasu jedyny kontakt z telewizorem są wieczorem kanały Discovery + Sędzia Anna Maria Wesołowska/Sąd Rodzinny na TVN, no i jeszcze mogę wliczyć AXN, gdzie oglądam CSI:NY, CIS:Miami i CSI:LA, NCIS, House, ale to ostanie rzadko, ponieważ u siebie tego nie mam :slight_smile:

sla17 ale Jury musi być ostre minusem x-factor jest showman Wojewódzki ,chociaż w MBTM też zdarzyła się wpadka .Dziewczyna ładnie zaśpiewała piosenkę Miley Cyrus ,przeszła dalej ale jej nie wybrali do półfinału .Nie rozumiem dlaczego piosenki Miley czy Seleny są u nas obciachem ,jak w USA sprzedają miliony płyt .

A tu przykład jak nastolatka wygrała MBTM w USA nagrała teledysk , i miała więcej wyświetleń niż Lady Gaga .U nas jest sporo lepszych piosenkarek ale nikt nie daje im szans ,u nas karierę muzyczną robi się przez reality show i skąpe ubranie (sami wiecie o kogo chodzi),albo uszko producenta.

http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,932 … bera_.html

Dodane 07.05.2011 (So) 16:25

Minęło trochu czasu i kompletnie mi się takie programy znudziły,parę razy oglądałem w Polsacie raz w TVN.I na duszą metę jest to nudnawe,ile można słuchać jak ktoś próbuje zaśpiewać czyjś utwór.Mogli by zrobić nowe utwory a nie plagiatować.