Muszę zmienić zasilacz?

(Rafgra555) #1

Ostatnio zmodernizowałem komputer. Teraz przez dłuższy czas nie będę już nic dokupywał, ale zastanawiam się czy obecny zasilacz wystarczy, aby mi komputer bezpiecznie działał.

Zasilacz: 350W MODE COM

Mobo: Asus A8V-VM SE

Procek: Athlon 64 3700+

Karta graf: SAPPHIRE X1600 Pro 512MB

Dysk 160 GB

2x 512 DDR

(Mandrasik17) #2

Mode com feel czy mode com mc ,

(hevet) #3

jak to jest Modecom MC to może zostać,jeśli masz Modecom Feel to radziłbym Ci wymienić.

(Rafgra555) #4

Jest to mode com feel

(Maciej654) #5

to lepiej go wymień na Modecoma MC 350 to takiego sprzętu spokojnie starczy

(Rubcil) #6

Zmieniaj na modecom mc 350W :wink:

(Daniello Daniel) #7

to raczej wymien

(PaPuX) #8

Ja mam podobny sprzęt i Modecom feel i wszystko działa już ok pół roku.

Czy to znaczy że ja też muszę wymienić zasilacz mimo że wszystko działa w porządku?? :shock:

Ale jaja na tym forum :stuck_out_tongue:

(Kpc21) #9

No w tym temacie to jest trochę spamu.

Są osoby, którym tracer czy codegen działał kilka lat i się nie spalił, jednak prawdopodobieństwo, że zasilacz się spali jest dużo mniejsze, gdy Mamy Modecoma MC, niż tracera albo Modecoma Feel.

(Przemi G) #10

Pewnego pięknego dnia może wszystko być nie w takim porządku… Komputer=śmietnik. Takich zasilaczy nie powinno sie zakładać do nowego sprzętu, co do staruszków najwyżej.

(Gugu007) #11

W kompie masz po prostu bombkę zegarową, tylko nikt nie wie kiedy nastąpi detonacja. Wymieniaj zasilacz a nie kombinuj, bo oprócz zasiłki w skrajnym przypadku będziesz musiał wymienić całą resztę - przerabiałem takie przypadki u oszczędnych kolesiów…:mrgreen:

(Rubcil) #12

PaPuX , gratuluję podejścia :wink:

(klopas) #13

ehh… radze wymienić… co prawda feel nie spalił mi kompa tylko uszkodził…

na 5 portów PCI działał tylko jeden a na dodatek nie zawsze… zepsuł też wejście na głosiki :confused: (to zielone i musiałem jechać na subwooferze :confused: )

radze wymienić o ile nie jest już za późno…

PS. jedyne co człowiek musi to umrzeć… :stuck_out_tongue: