Mutli w ET oraz Q3 - brak oraz przycinanie się gry

Problem pojwił się dziś . Wczoraj grałem wszystko było okej. Dziś właczam i nie da się. Oto objawy:

Et przycina się przy tym filmiku na początku gdy chce go przerwać na około 10 sekund. Potem w menu miżna wszystko robić. Oprócz włączenia etpro. Oraz wciskania czegokolwiek związanego z multi. Tzn. włączam play online kilka sekund bezruchu. Potem w tym menu naciśnięcie czegokolwiek daje taki sam efekt. Nie wyszukuje serwerów. Można się połaczyć z serwerem przez xfire tak zawsze robie, albo connect to ip. Ładowanie się serwera trwa dużo dłużej niż poprzednio. Zawsze gram na tych samych. Awaiting gamestate trwa dużo dłużej. Potem ładowanie również dużo dłużej. Po połaczeniu i pokazaniu się limbo natychmiast jest zwis. Zero reakcji tylko ESc pomaga.

Gram również w UT2004 i tam nie ma problemu. Wirusów nie mam. ET przeinstalowałem. Nic nie dało.

Ja mam to samo pisałem na forum i nie dostałem zadnej odpwiedzi, mam takie same objawy jak ty. Grałem około 23.00 i chodził bez zadnego problemu. I to samo mam w Quake III Arena.

Ty pisałes ze masz Neo 512, ja mam radiówke tez 512 więc to chyba problem nie lezy po stronie neta. Ja wirusów tez nie mam bo niedawno miałem format.

Ale co to może być. Inne gry działają. Poszukam u sibie Quake i sprawdze. W końcu to ten sam engine.

Quake 3 też tak samo. To jest niemożliwe.

Złączono Posta : 19.07.2006 (Sro) 16:27

Niesamowite. Wszystko działa teraz. Zainstalowałem Q3. Był ten sam proble. Odinstalowałem i właczam ET i działa. Niesamowite.