Muwiąc przez mikrofon słychać w głosnikach

witam ponownie wiecie na 1000% jak to jest jak ktoś śpiewa np przez mikrofon a słychać to w głosnikach czyli wokal poszukuję programu który umożliwi na coś takiego że się ma podłączony mikrofon do komputera i jak się coś przez niego powie to słychać głos w głosnikach znacie jakieś takie programy?:smiley: mam windows xp jak coś

Po co program? Wystarczy włączyć nasłuchiwanie mikrofonu w mikserze systemowym. Kliknij prawym na głośniczek systemowy na pasku zadań i tam poszukaj w ustawieniach. Gdzie dokładnie to jest nie powiem, bo mam 7 a nie XP.

ale jaki mikser :D? bo to masz to samo:D

Dodane 05.01.2011 (Śr) 16:56

mam sterowanie głosnością ale jak to ma dzialać przecież nie wląncze i samo mi głos nie bedzie chodził przecież musze coś włąnczyć

to powie ktos jak to uruchomić bo ja znalazłem test dzwieku ale strasznie coś tłucze

arbuz620 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz popełniając błędy ortograficzne. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif