Muzyczny Telefon, Który dobry?

Witam. mam problem. teraz jest wiele takich telefonów( Muzycznych ) I jaki polecicie. tylko wiadomo nie takie za 2000zł :stuck_out_tongue:

Chodzi mi dokladnie o takie żeczy jak

-> Jakość dzwięku Muzyki

-> Głośność głosniczka(Jak sie słucha bez Słuchawek)

-> Aparat( ale nie musi być :stuck_out_tongue: bo nie ma to jak Fotki z Cyfrówki)

-> Dużo Kolorów (ekran)

-> Bajery( to tez nie jest aż takie ważne :slight_smile: )

Mam nadzieje że jakis telefon sie znajdzie dobry :] czekam na odpowiedzi.

PS. telefon nie musi wymagac tego wszystkiego co wypisalem ale dobrze by było jakby większość miał :]

SE W 200 fajny i tani

Napisz jeszcze ok ile chcesz przeznaczyć na fona

hmm no ja kupuje na Abonament :] no 1200 zł na pewno nie ma w abonamencie. tak myśle do 300 zł chce wydać na telefon max 400

( w abonamencie ) :]

na pewno Jakiś SE z serii W. Mi się np. W300i podoba. Ale to klapka

W jakim abonamencie i w jakiej sieci :x

Myślisz, że to nie ma znaczenia ??

Orange 100 zł na firme

Wiem że dobre są SE z serii W, W810i polecam

Ja bym brał W810i. ma dużo bajerów i jakośc dzwięku jest b dobra.

W300i jest dosyć tani teraz, ale ma słaby aparat (0,3 Mpx). Tak, W810i to cudeńko, ale teraz poniżej tysia nie schodzi (w każdej sieci tak jest). No ale tutaj masz 2 mpx…

Na Aparacie mi nie zależy. bardziej na MP3;] co do W810i to nie podoba mi sie wygląd zbytnio

a co myślicie o np

Sony Ericsson W580i albo w880i albo Nokii N73 Music Edition ?

z tego co słyszałem te Music Edition to są dosyć Głosne (Głośniczek) ale własnie. czy gra ten głosniczek czysto czy gra tak aby grał ale nic nie słychać

Tak jak w przypadku Noki N50 :stuck_out_tongue:

Z tych co podałeś wyżej to N73 jest kusząca.

Masz jakieś dziwne myślenie. Chcesz kupić telefon muzyczny tylko po to zeby grał głośno na głośniku? Paranoja…

PS. N73 to NIE jest żaden telefon muzyczny. Ma naprawdę co najwyżej “dobrą” jak nie przeciętną jakość dźwięku na słuchawkach.

Zaczekaj na najnowszego Samsunga Serenata, powinien szybko być dostępny w sprzedaży

ale może być ciut drogi a szukamy takiego w przystępnej cenie

Myślicie, że wszystkie te telefony, które wymieniacie są dostępne w Orange dla Firm ?? :x

N73 Music Edition wiem ze jest:P i te obydwa SE ktore wymienilem tez sa ;}

Niestety dobre rzeczy nie są tanie, Samsung się ceni dość drogo ale mają mało awaryjne produkty

Ja polecam ci osobiście NOKIA 3110 calassic naprawdę świetny telefon

Ekran 263 tys kolorów , radio , mp3 , i możliwośc włożenia karty 2 giga bardzo dobry głośnik ( 60 głosowa polifonia) , i bateria która potrafi naprawdę bardzo długo trzymać. aparat 1,3 mega pixela

Ja osobiście wziąłem ją w erze w promocji dla studentów na 3 lata z eramix fon za 250 zł i karta raz na miesiac za 25 zł i fajne ze jezeli sie kwoty tej nie wykorzysta to przechodzi na następny miesiąc

Zupełnie nieopłacalne :stuck_out_tongue:

cóż jak dla kogo :lol: ja telefon nie zmieniam często raz na 2 -3 lata więc dla mnie bomba.