Muzyka electro rodem z Rosji

(1) PPK - Reload (Official Video HD) - YouTube

(1) PPK - Resurrection (full version).mp4 - YouTube

Co wy o tym myślicie? Ja nawet tej grupy nie znałem.

PPK i ‘Resurrection’ to klasyka w swoim gatunku sprzed 20 lat. Ostatnio, jak restaurowałem moją wieżę w magnetofonie była kaseta, gdzie z Muzycznego Radia z Jeleniej Góry nagrywałem i to też było :wink: Motyw przewodni (refren) nawet jak teraz słucham to mam bardzo pozytywne odczucia.

1 polubienie

Jaka to była wieża?

Dwa różne Technicsy, ostatnio kończyłem moją EH500, na szczęście na Elektrodzie facet podesłał mi schematy i serwisówkę. Wieża stała nieużywana z 15 lat (nie było mnie w kraju…), pomieszczenie palacza, paski wszystkie się rozleciały (od CD, od magnetofonów są po dwa na jeden magnetofon). Jako ciekawostka, bez schematów nic bym nie zrobił, bo żeby dostać się do pasków trzeba wylutować silniki z płyty głównej. Największy problem miałem ze stycznikiem CD - po naciśnięniu otwierania tacka się wysuwała i zamykała momentalnie, część praktycznie nie do zdobycia, może z używki. Gość mi podpowiedział gdzie o co i jak przeczyścić, działa, Wieża jak nowa.
Aaaa, jeszcze w pilocie gumki wymieniałem. Nie wiem czemu, ale lubię brzmienie tych zestawów Technicsa.

1 polubienie

Jak ma AUX to kup sobie nadajnik Bluetooth i unowocześnij trochę :slight_smile:

1 polubienie

Oczywiście, że mam :slight_smile: