Muzyka lata około 2000

A tam sie kłóćita bez powodu każdy słucha czego chce, no wróć, może poza polskim hip hopem bo to już cieżko nazwać muzyką raczej pseudo cytatami które są bez sensu, jak ktoś jest głodny cytatów to niech siegnie po knigi historyczne i poczyta wybitne postacie a nie slucha pseudo ekspertow jak tedi itp.

1 polubienie

Mówisz o papce, którą serwują w TV, z tym się zgadzam. Są jednak ludzie, którzy robią naprawdę dobrą muzykę, ale się nie wychylają.

1 polubienie

Ogólnie nie mam nic do rapu sam lubie posłuchać ten z lat 80-90 amerykanski gangsterski tylko chcialem wykazac ze nie ma sensu krytykowac kogos np za manieczki sorki nie wiem co to jest :slight_smile: bo to co dla jednego fajne to dla drugiego nieciekawe ja jadac autem i jak leci bednarek to od razu zmieniam stacje ale to nie znaczy ze ludzie ktorym sie podoba jego muzyka słon nadepna na ucho.

Dyskusja nam się narodziła, załozyłem temat bo jak wspomniałem słuchałem właśnie tego. Nie ma tu krytyki dla kogoś kto słucha Rapu itd. Jeżeli chodzi o techno te kawalki miksopwane w mnanieczkach są moim zdaniem o wiele lepsze niż 79 procent muzy prezentowanej dziś.

Pytasz kto tak zrobił, Tak lub Nie, ja nie znam się za bardzo a to raczej mało popularne imiona wśród ludzi. Zaczynasz coś pisać w nawiasie, ale już zakończyć zapominasz. Nie pisze się YT tylko Yeti (czepiam się), mam dalej, wymieniać?

tak wymieniaj, oświeć mnie i daj upust swojemu niezadowoleniu

Akurat ja bardziej preferuję muzykę z Energy2000 i Energy Mix-y (szczególnie te stare) a Manieczki też lubię, znam i czasami słucham.

1 polubienie