Muzyka na dyskoteke szkolna

cześć potzrebuje pomocy na temat dyskoteki dla gimnazjum. jaka muzykie puszczać?? z góry thx

Zależy jakiej muzyki słuchają, jakiego typu?

Zapewne coś z techno ( :x ) przy tym się młodzież wybawi

''od muzyki techno wszystkie muchy zdechno"

jeżeli chodzi o gatunki dyskotekowe to najczęściej na dyskotekach jest techno, trance,house itp itd…

ale…

jeżeli jesteś w gimnazjum (jak ja) to, najlepiej ludzie (ogólnie) bawią się przy disco-polo (i najlepiej przeplatać, dla każdego coś… :P)

jeszcze powiedz mi ile trwać będzie owa zabawa bo u nas to tak

pierwsza godzinka no półtorej godzinki to takie szybkie (disco-polo, troche techna, rap, rock itp…) w między czasie (jak już sie pomęczą powiedzmy po 45minutach 1 wolna :P) pod koniec oczywiscie trzeba częściej coś wolniejszego :stuck_out_tongue: PoZdrO :slight_smile:

ściągnij sobie Virtual Dj’a triala i miksuj “Club Mix’y”. Ja kręcę muzę na tym i bardzo fajne ost mi wychodzi. :mrgreen:

impreza ok 4 godzin bedzie trwać a moze macie jakąś propozycje playlisty??

wpisz w emule albo co - club mix i ściągaj co popadnie a potem co się spodoba albo uznasz że się nadaje to użyj :lol:

moim zdaniem playlista odpada gdyż beda podchodzić do ciebie osoby prosząc o jakiś utwór wiec moim zdaniem powinnes miec sporo nowości

a mozecie jakieś tytóły podac??

ostatnio na dyskotece w gimnazjum bwili się ostro przy :

Disco polo :

np. Zaufaj mi ( stare ale skakali jak… :D:D)

albo CHodź kochanie już się nie bój ( kawałek tekstu)

ale dobra też jest nuta taka jak np : Jeckyll & Hyde - Freefall

przy tym mozna się pobawić

a tak wogóle to pochodź po szkole i się popytaj czego by chcieli usłyszeć

i oczywiście musisz mieć jakieś wolne nutki :P:P

Puść im Fell- Jak anioła głos

to są tylko przykłady :D:P

Podałem takie typowe dyskotekowe piosenki dla gimnazjalistów :P:P

Biały miś do lasu bał się iść:D:D

a tak to hmm trudno powiedzieć mam całą cd z półmetka na koniec 6klasy (hoho kiedy to było :D) jak coś zastukaj na gg 8801469 to ci dam kilka tytułów:)

może coś znajdziesz http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=187440

tzn ja disco polo mam juz ale właąsnie taki bardziej umc umc (nie lubie tego:D) bo jak ściągam niby techno to to niejest wogóle do techno podobne;(

Jakieś może scootera kwałki?

Może Dj Hazel

macie jeszcze jakieś prpozycje??

Poszukaj na necie electro z vokalem :wink:

i disco polo przy tym każdy sie bawi xD

Jak wroce do domu(ok 14),dam tu playliste z ost udanej dyskoteki dla gim i liceum ,ktora prowadzilem z moim kumplem. :slight_smile: ok 3 godz grania.przyda Ci sie…

poszukaj na Tym Forum niektóre sa nawet ciekawe przeróbki :wink:

Jednak jestem wcześniej :smiley: Przyda Ci Sie :stuck_out_tongue:

PLAYLISTA (ponad 3godz grania) Z Ost. Dysko dla Gimnazjum I Liceum . Hah i obyło sie bez disco-polo :mrgreen: 8)

Link > http://www.speedyshare.com/460383904.html

dzieki wam prosze o dalsze propozycje