Muzyka na stronie www. Tak? Nie? jak lubicie?

Cześć wam :slight_smile:

Tworzę dla sobie stronkę www. W sumie jest gotowa i fajnie się prezentuje. Ale zastanawia mnie czy dodać ścieżkę dźwiękowa czy nie… Ja ogólnie nie lubię muzyki na stronie… Zazwyczaj są one strasznie mdłe i nie chce się tego słuchać… Zajmuje się fotografią, muszę jeszcze uzupełnić portfolio ale są to głównie zdjęcia komercyjne, na potrzeby klientów… Więc jest sporo kategorii… i teraz nie wiem czy dodawać muzykę czy nie… Mi się spodobał ten utwór

jest stonowany, nie straszy i całkiem ok (wg. mnie) ogląda się portfolio... Można też i nogą ruszyć pod biurkiem xD

Jak uważacie lepiej z podkładem muzycznym czy bez? A może jakoś inną muzykę proponujecie podłożyć?

:smiley:

Pierwszą rzeczą jakiej szukam po wejściu na każdą stronę z muzyką w tle, to sposób jak ją wyłączyć :slight_smile: Jest to wyjątkowo irytujące przy kilkudziesięciu otwartych zakładkach kiedy nie można szybko zlokalizować źródła dźwięków.

W moim przypadku - zdecydowanie bez muzyki.

Osobną sprawą jest, czy w ogóle masz prawo do zamieszczenia tego utworu.

Według mnie zdecydowanie bez muzyki. Masa ludzi przeglądając internet ma swoją puszczoną w tle i nic bardziej irytującego niż wejście wtedy na stronę z jakimś podkładem dźwiękowym.

Muzyka grająca w tle na www? Nienawidzę bardziej niż ruszających się elementów.

Muzyka w tle nie będzie natrętna, gdy nie będzie odtwarzana automatycznie po wejściu na stronę, a odwiedzający sam ją będzie mógł uruchomić w playerze zamieszczonym na stronie.

Zdecydowanie nie. Chyba, że domyślnie będzie wyłączona.

Czyli tak jak myślałem :wink:

nie w 100% taka statystyka mi wystarczy :wink: