Muzyka nie dziala w kompie

Zainstalowalowany system Xp w nowym kompie, wszystko wgrane pieknie ladnie…filmy chodza wszystko elegancko, tylko muzyka jakos smiesznie odtwarza :^o .

Zainstalowem Winampa, pozniej go wywalilem i innego odtwarzacza wgralem i dalej to samo…

Czy to sprawa kodekow, nie wydaje mi sie… ?

-W Windows Media Player kazda piosenka po 15 sekundach laczy sie z netem i przestaje chodzic… ( komp nie jest podlaczony do sieci )

-W Winampie i innych odtwarzaczach chodza tylko niektore utwory, reszta tez chodzi, ale “skrzyczy” w glosnikach , nie wyrazno idze piosenka…

-wgralem VLC pleayar dla sprawdzenia i chodza wszystkie kawalki ok… !!

Czy to jest kwestia konfiguracji w odtwarzaczach czy co? Powylaczalem w nich wszystkich “laczenie sie z netem” i dalej to samo…Moze Xp cos nie tak wgrany zostal lub tez kwestia koniguracji out put czy jaki tyfus ? :o

Pozdrawiam ![-o<

Jaka karta dźwiękowa? wgraj stery

sterowniki wgrane, dzwiek jest gra tylko nie odtwarza nie ktorych utworow, moze to utwory sa zabezpieczone i wymagaja licencji i laczenia sie z netem ?

Przypominam, że na forum należy pisać także z polskimi literkami (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń), dlatego proszę o poprawienie swojego posta. W przypadku zignorowania prośby, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje.

Hej

Wiem że temat był dawno pisany ale Ja teraz mam dokładnie ten sam problem :frowning: to samo mi się nagle dzieje co autorowi tego posta.

Proszę o pomoc bo nie mogę znaleźć przyczyny a komputer mam nie od wczoraj :expressionless:

Zapewne pliki spakowane wma. Niestety po formacie takich nie odtworzysz

Wgraj kodeki

http://www.programosy.pl/program,k-lite … -pack.html - K-Lite Codec Mega Pack

… i bardzo dobry (wg. mnie) program do .mp3 itp.

http://www.sciagnij.pl/programy/p/AIMP2/2350 - Aimp 2.51

Hmmm nie kumam za bardzo o czym piszesz :confused: To są normalne MP3 zbierałem je przez kilka lat, w tym czasie robiłem format partycji C: a Mp3 były zawsze na innych partycjach. Ostatni format robiłem ok Lutego i od tej pory wszystkie pliki MP3 (tzn większość, nie wiem czemu nie wszystkie) są podświetlone na kolor niebieski a czcionka normalnie jest czarna ( jak wejdziemy np. przez Mój komputer do danego folderu z muzą).

Taki K-Lite Codec Mega Pack akurat mam wgrany, zawsze taki miałem i było OK, zazwyczaj to z filmami miałem problem aby kodeki dograć ale MP3 :expressionless: serio nie wiem już co to może być.

A nie wiem czy PLAYER ma tu coś wspólnego bo Winamp zawsze działał bez zarzutów, a jak nawet otworze w WMP to dzieje mi się tak jak autorowi że działa przez 15 sek i się wyłącza i łączy się z jakąś stroną dziwną która się w dodatku nie otwiera.

Spróbuj zapisać jeden z tych źle odtwarzających się utworów na jakiś nośnik i spróbuj odpalić na innym kompie. Jeśli będzie ten sam problem to znaczy, że przyczyna jest po stronie samych plików mp3.

no właśnie zauważyłem też takie coś że po wgraniu muzyki na przenośnego MP3 Playera dzieje się to samo czyli piosenki, skrzypią i piszczą :frowning:

Tylko co się stało że się zepsuły ?? jest może jakiś program do naprawy ich czy coś takiego ??

Ma ktoś na to jakieś racjonalne wytłumaczenie ??