Muzyka pada w Windowsie

Witam!

Używam laptopa HP Pavilion dv6000. Mam zainstalowany “Menadżer Realtek HD Audio”. W laptopie niestety po pewnym czasie użytkowania pada głos. Jego ponowne włączenie możliwe jest dopiero po zresetowaniu komputera (przynajmniej tylko tak umiem). Nie wiem co jest przyczyną, ale gdy klikam na przyciski od głosu na obudowie laptopa to system nie reaguje.

Próbowałem zrobić to za pomocą ustawień dźwięku i nie wiele to pomogło. Proszę o radę…

sprubuj przeinstalować sterowniki oraz urządzenie na nowo,jeśli to nie pomoże to karta dźwiękowa może być uszkodzona

To aż takie poważne? Nie wiem czy to ważne ale zdarza mi się to po formacie. Wydaje mi się, że to bardziej wewnętrzny błąd Windowsa choć nie jestem pewien.

hmm jeśli zdarza się po formacie to znaczy,że windows może mieć problem z obecną wersją sterowników.wtedy zaleca się aktualizację do nowszej wersji,ewentualnie można spróbować z starszą wersją sterowników.jeśli nic nie pomoże to dla pewności poszedłbym zdiagnozować kompa do serwisu co jest nie tak bo na 80 % karta dźwiękowa może byc uszkodzona

Nie jestem do końca pewien, ale wydaje mi się, że muzyka pada - nie mogę odtwarzać muzyki z VLC Media Player ale gdy zacząłem wciskać za dużo razy Ctrl Alt Del wtedy Windows piknął ostrzegawczym dźwiękiem.

Napisałbym o tym więcej tylko, że jak zawsze gdy Wam o tym zgłosiłem problem się nie pojawił. Ale oby tak zostało.

A w sprawie tego oddania do serwisu - ja kupiłem mój laptop w Vobisie i co muszę zrobić, żeby dać go im do sprawdzenia. Czy będę musiał się go oddać na kilka dni? Laptop jest na gwarancji, ale jeśli moja karta dźwiękowa okaże się sprawna (oby) czy nie poniosę kosztów sprawdzenia go i wysłania do Vobisu?

ja z gwarancja mam tak ze jak cos sie zepsuje samo od siebie to mi to naprawiają/wymieniają.jak z winy użytkownika to musze płacić,gwarancja nie obejmuje zintegrowanych podzespołów