Muzyka ślubna do prezentacji ze zdjęcami:) Jaka?

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Znajomy ma zamiar zrobić DVD z fotkami ze ślubu i szuka odpowiedniej muzyki która by się nadawała. Coś w stylu - muzyka romantyczna.

Czekam na propozycje :smiley: .

Biesiady nie wchodzą w grę.

Linki mile widziane oczywiście zgodne z regulaminem :slight_smile: .

Pozdrawiam,

matisto

Mam tu kilka propozycji, ale linków niestety nie mam :smiley:

Wielka miłość - S. Krajewski

Windą do Nieba - 2+1

Miłość jak wino - Eleni (nie wiem czy dobrze napisałem, bo z pamięci piszę, ale ten song leciał jakoś tak “miłość jak wino przenika do krwi”, wolne i dobre na wesela)

Psalm dla Ciebie - Piotr Rubik

Może akcent? np Wspomnienie albo Peron Łez

Można by tu dużo pisać… Szukaj muzyki zarówno wolnej, troszkę romantycznej, ale i wesołej, coby towarzystwo zbytnio nie płakało :mrgreen:

I tak ode mnie - nie zrażaj się do Disco Polo - muzyka ta wraca, poza tym na weselach jest niezastąpiona.

Pozdro :smiley:

Windą do nieba? “Mój piękny panie, ja go nie kocham, taka jest prawda. Pan główną rolę gra w każdym śnie…” :expressionless:

Wielka miłość jest tak strasznie oklepana, że głowa boli.

Jestem fotografem, robię zdjęcia na ślubach i polecam muzykę instrumentalną (Love story, Ti amo, melodia z Ojca Chrzestnego itp.) Nie odciąga uwagi i tworzy klimat.

Pod zdjęcia z wesela polecam 2Unlimited albo Fun Factory (“Celebration”). Sprawdza się znakomicie :wink:

A może na http://www.hdp.com.pl kupisz sobie CD z podkładami? Nikt Ci się nie przyczepi o nic :wink:

Prodigy - Voodoo People lub Spitfire

:lol:

GMS - Requem of the dream

WT - Ice queen

owszem ale … smack my bitch up ! :smiley:

idealny kawałek :smiley:

Zdecydowanie popieram :lol:

Tylko muzyka instrumentalna do takich podkładów.