Muzyka w tle prezentacji - co polecacie?

Witam,

Jakie utwory polecacie na tło prezentacji o turystyce :?:

szczerze to żadnego.

prezentacja ma być przede wszystkim widoczna a więc duża czcionka. na niej jest tylko to co będziesz rozwijał sam, dwa kontrastujące ze sobą kolory czcionki i tło żeby było widoczne, np. granatowe tło a biała czcionka i nigdy przenigdy żadnych udziwnień typu efekty przejścia, dźwięki czy muzyka w tle. zrobiłem juz parędziesiąt (a obejrzałem, wysłuchałem lub przespałem :stuck_out_tongue: dobrze ponad setkę) na pg więc uwierz mi że mniej więcej wiem jak powinna wyglądać dobra prezentacja

jesli już się upierasz przy jakimś podkładzie to może napisz o czym jest konkretnie prezentacja, jeśli o grecji to może np jakiś podkład muzyki kojarzącej się z grecją ale bez słów, sama muzyka

Pakito - Livin on video

Avril Lavigne - Girl Friend

Ja polecam, to :]

Dj Tiesto - In the dark

Dzięki tej prezętacji mam zachęcić turystów do zwiedzania mej gminy :stuck_out_tongue:

hmm w takim razie łatwo Ci nie będzie bo musisz znaleźć coś spokojnego żeby podobało sie w miarę wszystkim albo przynajmniej nie drażniło

Tyle to ja też wiem 8)

Tylko co jest przyjemne dla ucha :?:

PS.Śpiew ptaków :?:

Proponuję Hypocrisy albo Enslaved :slight_smile:

może jakieś disco - polo

Albo coś z klasyki? Jak robiłem o Grecji to Zorbę wrzuciłem :mrgreen:

rammsteina :mrgreen: :mrgreen:

Ludzie ja pytam o jakieś utwory, które naprawdę przydadzą się, a nie jakieś szajsy :stuck_out_tongue:

PS.

.:LoooOdZjE jA pythaM o JaaAAAqjeś OoThwory, qThOOOr naprAfFdem psHyDADzom sjeN, a nJE jaaAAqjeś ShaYS :stuck_out_tongue: :.

Behemoth - [Grom] - 05 - Lasy Pomorza :twisted:

(folklor) xD

Fajnie brzmi :smiley:

PS.

Jak można wkleić foto tak jakoś ukośnie i z lewej strony napsać do tego opis :?:

Widziałem taką opcję tylko zapomniałem jak to było :?

DJ Bobo - Around The World :slight_smile:

A ma ktoś jakieś utwory ze śpiewami ptaków :?:

to poszukaj na necie muzyka relaksacyjna albo coś w podobie

a to

taki folklor troszkę myślę że by się podobało