Muzyka. Wyciszenie słów

http://genuine10.wrzuta.pl/audio/2VUGPi … ee_hip_hop

Artist_ Rap Instrumentals and Hip Hop Beats.mp3

Posiadam program audacity i słyszałem że można przyciszyć wokal. Ale jak? Pomoże ktoś?

Prosił bym o wyciszenie słów w 00:22 , 1:13 , 2:05 , 2:56 - do końca

Jeśli to jest możliwe proszę o obróbkę :slight_smile:

genuine:D ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Forum pomaga, nie wyręcza.

Da radę ale trzeba bawić się częstotliwościami w korektorze, nawet jest specjalne ustawienie wycinające wokal, powinno być dostępne w Audacity ale efekt będzie i tak mizerny. Wokal będzie i tak słychać a sam bit będzie bardzo kiepskiej jakości :slight_smile:

Tak poza tematem. Jak dla mnie ten bit nie jest nawet wart uwagi, z Hip-Hopem jak dla mnie to on w ogóle nie ma nic wspólnego. Lepsze i bez wokali znajdziesz na SoundClik, większość z nich do wykorzystania za przyzwoleniem twórców i to za darmo w nagraniach niezależnych/niekomercyjnych. Za darmo co prawda dostaniesz tylko mp3 ale i tak w lepszej jakości niż to co jest pod linkiem, który podałeś :slight_smile:

Pozdrawiam!

A gdzie mogę znaleźć te darmowe bity na soundclick… Mógł byś podać jakiś link?

Wchodzisz na soundclick.com, wybierasz Beats/Instrumentals , przesłuchujesz bity i wybierasz co Ci się podoba. Jeśli bit można pobrać to najczęściej można go wykorzystać w niekomercyjnej twórczości. Dla pewności zapoznaj się na stronie artysty z warunkami wykorzystania bitów. Jeśli chcesz bit wykorzystać w komercyjnej twórczości lub uzyskać go w wysokiej jakości w formacie wave lub sesję do samego bitu to już musisz zapłacić ale Ciebie interesuje raczej tylko darmowy podkład w mp3 :slight_smile:

Pozdrawiam!

Kurczę… No nie mogę znaleźć tego Beats/Instrumentals.

A ten wcześniejszy bit to właśnie z tej strony : http://www.soundclick.com/bands/default … ID=561498A -Ten 1

Można to zrobić w Audacity. Patrz :arrow:

http://wiki.audacityteam.org/index.php? … al_Removal