MW2 i Steam - brak synchronizacji plików


(marc_in) #1

Witam. Jeszcze rano wszystko było ok ale jak chciałem teraz pograć to po włączeniu Steam wyskakuje takie ostrzeżenie: http://img811.imageshack.us/i/steamostrzeenie.jpg/ . Dodam, że nie grałęm na innym komputerze. No ale pomijając to daję Graj, włącza się menu gdzie znowu wybieram Graj i oto znowu komunikat: http://img4.imageshack.us/i/powiadomienie.jpg/ , http://img262.imageshack.us/i/powiadomieniesteam.jpg/ . Ktoś wie o co chodzi??


(Lenneavy) #2

Też wyskakuje mi takie okienko przy próbie uruchomienia Black Ops. Myślę, że po prostu trzeba uzbroić się w cierpliwość.


(marc_in) #3

Więc to chyba ogólny problem bo dzwoniłem do koleżki i też tak ma.

Szkoda tylko, że przez problemy z jedną aplikacją zostajemy odcięci o gier wymagającej jej do działania.


(tridex) #4

Dzieję się tak ponieważ jest jakaś awaria w serwerowni STEAM i jak widać nawet nie łączy ze znajomymi. Trzeba poczekać aż to naprawią :wink:


(marc_in) #5

Już działa.


(Lenneavy) #6

Nie mniej jednak Black Ops jest dziś niegrywalny. Nie mam w tej grze lagów, dziś jednak są i to spore. Większość serwerów stoi opustoszała, więc problem jest pewnie natury globalnej. Może to zwiastun jakiegoś update? Mam taką nadzieję :slight_smile:


(marc_in) #7

To i tak szczęściarz jesteś, że se w ogóle pograłeś. Bo ja mam BO od premiery i z singla doszedłęm tylko do misji z wysadzeniem rakiety na Bajkonurze czy gdzieś tam a w multi to może łącznie pare godzin a tak to w miarę normalnie to działał w przerwach między aktualizacjami. Po ostatniej singla w ogóle nie idzie włączyć a multi...no cóż szkoda gadać. Zwiecha kompa po minucie grania. Jak dla mnie premiera tej gry to totalna porażka i gdyby nie to, że mam ją zapisaną do swojego konta steam to dawno już bym się jej pozbył a tak to narazie dałem 115 zł za ozdobne pudełko na półkę.

P.S. Swoją drogą to żąłosne co teraz robi Treyarch. Wszędzie się tylko pisze, ze jak to oni się starają naprawić wszystkie błędy i w ogóle, ale czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego wypuścili takiego nie dopracowanego gniota na rynek?? Bo nie uwierzę, że zastępy programistów pracujące przy produkcji BO nie zdawały sobie sprawy z tego jak niedopracowana jest ta gra w dniu premiery.


(Porchekarera) #8

Odpowiedz sobie na pytanie czy jakakolwiek premiera CoD-a została przesunięta?


(marc_in) #9

To po tej premierze powinno się mocno zastanowić czy warto dalej się trzymać tej reguły.