MW2:Resurgence i Stimulus Pack a granie z fri z standr pack


(Pinio150) #1

Witam serdecznie, na platformie steam jest promocja map do gry Cod MW2 tj. Resurgence Pack & Stimulus Package

Mam kilka pytań, czy to prawda, że nie będę mógł grać po zakupie tych dwóch paczek z osobami które nie posiadają tej paczki? Ma ktoś ten pakiet i jak to jest nie można grać faktycznie z osobami które nie posiadają tych paczek, potrzebuje informacji z 1wszej ręki. Pozdrawiam! ! ! :smiley:


(Haron) #2

Posiadam tylko jeden pakiet map(stimulus) i mogę grać z osobami które mają te same mapy co ja.

Gra sama wyszukuje graczy którzy mają daną mapę z dlc (Resurgence Pack & Stimulus Package)jeśli nie znajdzie odpowiedniej ilości graczy to wybierana jest automatycznie zwykła mapa którą mają wszyscy.

Nie wiem jak ty ale ja nie gram od jakiegoś czasu w mw2 z prostego powodu najszybciej znajduje graczy do gry tylko w niektórych trybach gry np. team deathmach w innych np sabotaż, wysadzanie czekałem ponad 30minut i gra nie znalazła odpowiedniej ilości osób przez co w większość trybów gry nie mogę grać a jak mnie już dołączyło do jakiejś rozgrywki to okazało się że gra zhakowana albo gra cziter (nie chce mi się coś wierzyć aby można było tak wszystkich zabijać bez haków że 2s po odrodzeniu padasz a koleś ma staty 50:1 )


(X Zdzislawx) #3

A jak chcesz z nimi grać skoro oni tego nie mają :stuck_out_tongue:


(Pinio150) #4

Nie mają nowych mapek, ale stary pack posiadają i chciałbym dalej z nimi na starym packu grać, sprawdzałem z ziomkiem, który nie posiada tego i spokojnie wbił do mnie i było napisane ze stimulus 1 jest wyłączony czy jakoś tak i graliśmy na standardowych. Takze to nie problem, a poza tym w listopadzia COD MW3 wbija, miazga, nie mogę się doczekać ! ! :oops:


#5

pinio150 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(X Zdzislawx) #6

A o CoD Elite słyszałeś bimbasku?

http://www.cdaction.pl/news-19742/call- … -bety.html

http://www.ps3site.pl/zaplac-i-dolacz-d … duty/74160

http://www.cdaction.pl/news-19573/call- … kiego.html

Trochę sprzeczne inf-a ale coś w rodzaju abonamentu będzie jeśli dobrze rozumiem i mam nadzieję, że się mylę :x

Mam nadzieję, że jakichś tam abonamentów w MW3 nie będzie bo jeśli tak… to nie kupię :stuck_out_tongue: