MW3 zacina się już przy włączeniu gry!

Cześć!

Mam pewien problem z mw3…grałem w mw3 chyba nie cały rok potem zmieniłem system z win xp na win 7 i kupiłem bo2. Nie grałem dalej w mw3 przez jakiś rok i nagle przed wczoraj naszła mnie chęć ponownej gry mw3, więc pobrałem gre i odpaliłem po czym widze że już w menu głównym gra zcina się co 2-3 sekundy a gdy próbuje ruszać kursorem jeszcze bardziej się tnie. Czytałem co można z tym zrobić. Pierwsze co zrobiłem to przeskanowałem komputer anty wirem po czym go wyłączyłem (anty wira) ale nadal nic to nie dawało i mw3 się zacinało. Drugie co zrobiłem to pobrałem ccleanera i przeczyściłem kompa ale to też nic nie dało. Następną rzeczą było pobranie game boostera i odpaliłem mw3 przez niego ale to nadal nic nie dawało! Na końcu zrobiłem defragmentacje dysku i plików gry przez game boostera…to też nic nie dało. NIE WIEM CO MOGE JESZCZE ZROBIĆ !!

Zaktualizuj sterowniki graficzne , W steam masz opcję sprawdzenia pobranych komponentów - niech steam to sprawdzi.

Sterowniki mam chyba aktualne sprawdziłem w NVIDIA GeForce Experience. Ogólnie jest tam coś do pobrania ale jak spróbowałem to pobrać to pokazało mi że moje karta jest za stara :P. A co do tego sprawdzania danych komponentów to nie wiem gdzie jest ta opcja najlepiej napisz bo nie moge tego znaleźć.

Prawym na grze w stem, właściwości i tam jest sprawdzanie zgodności plików.

Zrobiłem to co mówiłeś ale nic nie pomogło :(. Nadal tnie. Ale teraz właśnie włączyłem mw3 i zadziałało normalnie i nie zacinało o.O. Ale po chwili gdy zmieniłem pare ustawień to owszem zmieniły się one ale pokazał się komunikat (chyba coś takiego) ''trying to (coś tam) fille. Więc chyba chodzi tu o pliki ale aż byłem zdziwiony że nie zacinało przez chwile. Dodam jeszcze że czasami ale rzadko gdy uruchamiam mw3 pokazuje się komunikat nie pamiętam do końca jaki ale chyba coś typu czy dostosować ustawienia do ustawnień komputera bo ostatnio zaszły zmiany w jakiś ustawienia.

Całkiem możliwe że dajesz za wysokie ustawienia graficzne :slight_smile:

Być może ale gdy je mieniam to gra przy zapisywaniu ustawień się zacina i musze ją wyłączać w menadżerze zadań :/. Ale kiedy uda się jednak je zapisać na najniższe to i tak nic nie daje bo raz mi sie to udało. Jak masz jeszcze jakieś pomysły to proszę o pomoc! Naprawde nie chce zmieniać kompa żeby zagrać w jedną gre.