My ESET - Resetowanie dostępu do konta

Korzysta ktoś z Was z ESET’a?
A jeżeli tak, to czy macie konto my.eset.com?
A jeżeli tak, to czy możecie się zalogować?
A jeżeli możecie, to czy działa Wam funkcja resetowania hasła do konta my.eset.com?

Zajumali mi urządzenie przenośne i chcę zrobić sobie zdalny Wipe, tylko nie mogę się zalogować do my.eset.com, a jak wybiorę opcję przypominania hasła, to dostaję info, że na maila posłali link resetowania i… I nie odstaję go bardzo długo. jest weekend i na odpowiedź z panelu ESET trochę poczekam…

Sprawdź czy e-mail nie został przeniesiony do folderu Spam:
http://help.eset.com/my_eset/pl-PL/forgotten_password.html

Niestety, pusto.
Wysłałem już dwa linki do resetowania i żaden nie doszedł.

Gdybym miał zły adres email, to jeszcze bym to zrozumiał, ale otrzymuję komunikat, że wiadomość wysłano.

EDIT:

Potwierdzenie na stronie ESET, że wysłano, jest nic niewarte!
Właśnie wpisałem wymyślony adres ze zmyślonym rozszerzeniem witryny i też otrzymałem info, że wysłano…

A zatem kicha… Żadnego sprawdzania zgodności w bazie danych. Zabezpieczenie czy przeoczenie?

Widać coś blokuję dotarcie tej wiadomości zdarza się - ja np. pewną dostałem na 7 minut przed jej wygaśnięciem (30 minut na podjęcie działań od prośby resetowania np. hasła).

Rzecz w tym, że mail nie przychodzi i nie jestem w stanie powiedzieć, czy w ogóle dobrego adresu użyłem, choć w fakturze mam właśnie ten… Nie wiem dlaczego konto na my.eset.com miałbym zakładać na inny adres…