My Summer Car Nowe konto steam lub przesłanie gry na konto uzytkownika

Chciałbym kupic grę my summer car z allegro za 19,80 zł i chciałem się tylko zapytać czy to zadziała? Nigdy wcześniej nie kupowałem gier w taki sposób a w moim przypadku chciałem wybrać opcję druga czyli ze sprzedawca z allegro loguje się na moje konto bo mam mu podać login i hasło na konto steam i on mi aktywuje grę. Ale nie wiem czy mi czasami nie ukradnie konta bo musze wyłączyć zabezpieczenie steam guard. Tu link do oferty: https://allegro.pl/oferta/my-summer-car-gra-steam-pc-7621632834?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Dobrze kombinujesz. Nikomu, nigdy, pod żadnym pozorem, nawet jeśli będzie mówił, że jest z obsługi technicznej Steam, nie podawaj hasła do swojego konta.

Ja bym, wolał dopłacić niż potem pałować się ze zbanowanym kontem.

Oszustwo i tyle. Nie dość że nie będziesz miał dowodu zakupu to jeszcze będziesz się bawił w odzyskiwanie konta lub co gorsze, konto zostanie wykorzystane do innych kradzieży.

Sam już straciłem kilka gier “kont” w promocyjnej cenie bo właściciel zresetował sobie hasła na dowód zakupu. Nie warto dla tych kilku złotych.

Dokładnie, zdecydowanie lepiej kupować gry w oficjalnych źródłach. Mniej się ryzykuje, naprawdę.